OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2024-02-2719:30II Liga MężczyznUKS Silvant ElblągBSMS BartoszyceElbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77aJakub DąbrowskiStanisław Kluczkowski----N
-2024-02-2815:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże II GdańskMTS I KwidzynGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Piotr KuleszaStanisław Kluczkowski----N
-2024-02-2816:00Juniorka MłodszaMTS KwidzynMKS Sambor TczewKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AEryk JaśkowiakPatryk Żurawski----N
-2024-02-2817:30Junior MłodszyKS Tytani WejherowoMKS Sambor TczewWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Tomasz KrólDamian Nowosad----N
-2024-02-2817:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże I GdańskMTS II KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Piotr GlazikDariusz Klaus----N
-2024-02-2915:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże IV GdańskPORT SERVICE Wybrzeże I GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Dariusz KlausJakub Michalski----N
-2024-03-0119:30Junior MłodszyMTS II KwidzynPORT SERVICE Wybrzeże II GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AAdam DejnaPatryk Żurawski----N
-2024-03-0209:30Junior MłodszyMKS Sambor TczewPORT SERVICE Wybrzeże III GdańskTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8Cyprian KiedrowiczPatryk Saczuk----N
-2024-03-0211:30Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewSSPR Szczypiorniak UstkaTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8Korneliusz KiedrowiczPatryk Saczuk----N
-2024-03-0212:00Junior MłodszyMTS I KwidzynKS Tytani WejherowoKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AEryk JaśkowiakPatryk Żurawski----N
-2024-03-0213:30Juniorka MłodszaUKS Siódemka Gdańsk OsowaMTS KwidzynGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9Dominik KordaPiotr Serwadczak----N
-2024-03-0214:00Juniorka MłodszaSPR GdyniaKS Tytani WejherowoGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5Jakub DąbrowskiTomasz Król----N
-2024-03-0215:00II Liga MężczyznMLKS Czarni OleckoUKS Silvant ElblągOlecko - Hala sportowa Lega, ul. Park 1Michał CzeremchaKarol Kosiński----N
-2024-03-0313:00II Liga MężczyznBSMS BartoszyceSMS ZPRP III KwidzynBartoszyce - hala sportowa, ul. Słowackiego 2Filip KalinowskiMarcin Pałachowski----N
-2024-03-0417:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże III GdańskPORT SERVICE Wybrzeże IV GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Paweł LaskowskiPiotr Kulesza----N
-2024-03-0617:30II Liga MężczyznSPR Wybrzeże II GdańskSMS ZPRP II KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Jakub MichalskiPatryk Saczuk----N
-2024-03-0618:30II Liga MężczyznMKS Handball CzerskSPR Wybrzeże I GdańskCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSMS ZPRP II KwidzynMKS Handball Czersk-------N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSPR Wybrzeże I GdańskBSMS Bartoszyce-------N
-2024-03-09-II Liga KobietAZS Fahrenheit GdańskSPR AMW Gdynia-------N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSMS ZPRP III KwidzynMLKS Czarni Olecko-------N
-2024-03-0913:00II Liga KobietEnerga MKS Truso ElblągAIR-TRANSFER.PL KoszalinElbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77a------N
-2024-03-0915:00II Liga MężczyznMKS Krajna NakłoUKS Silvant ElblągPaterek - Hala sportowa, ul. Kcyńska 6a------N
-2024-03-16-II Liga KobietSPR AMW GdyniaMKS Vambresia Wąbrzeźno-------N
-2024-03-16-II Liga KobietAIR-TRANSFER.PL KoszalinAZS Fahrenheit Gdańsk-------N
-2024-03-17-II Liga MężczyznMKS Krajna NakłoMKS Handball CzerskPaterek - Hala sportowa, ul. Kcyńska 6aJakub GrzywińskiRobert Walczak----N