OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2019-11-1710:00JuniorkaMKS TRUSO ElblągSPR ARKA GDYNIAElbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77aJakub DąbrowskiKamil Raszewski----N
-2019-11-1710:00JuniorNLO SMS ZPRP GdańskSPR WYBRZEŻE III GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2019-11-1710:00JuniorNLO SMS ZPRP KwidzynSPR WYBRZEŻE I GdańskKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bDominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2019-11-1712:00JuniorMTS I KwidzynKS TYTANI WejherowoKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1ALech KordaRadosław Oponowicz----N
-2019-11-1713:00II Liga KobietMKS Słupia SłupskMKS Kusy SzczecinSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15Michał CzaplickiMichał Mackiw-Zbigniew Uszyński--N
-2019-11-1713:30II Liga KobietKU AZS P K KoszalinMKS BrodnicaKoszalin - Hala Sportowa Politechnika, ul. Racławicka 15-17Jakub GrzywińskiRobert Walczak-Jakub Tarczykowski--N
-2019-11-1715:30JuniorkaUKS CONRAD GdańskMKS SAMBOR TczewGdańsk Chełm - ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2019-11-2016:45Junior MłodszySPR WYBRZEŻE III GdańskSPR WYBRZEŻE I GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2019-11-2017:00JuniorSPR WYBRZEŻE IV GdańskSPR WYBRZEŻE II GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Dariusz KlausAdam Dejna----N
-2019-11-2017:30Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewMKS Truso ElblągTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8Łukasz KamrowskiLech Korda----N
-2019-11-2118:30Juniorka MłodszaMTS II KwidzynMTS I KwidzynKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80Lech KordaMarek Strzelczyk----N
-2019-11-2217:15JuniorNLO SMS ZPRP KwidzynMTS I KwidzynKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bKamil RaszewskiDominik Korda----N
-2019-11-2217:30Juniorka MłodszaUKS Szczypiorniak GdańskSPR Arka GdyniaGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2019-11-23-Junior MłodszySPR WYBRZEŻE II GdańskSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk-------N
-2019-11-23-II Liga MężczyznKU AZS UKW BydgoszczNLO SMS ZPRP Kwidzyn-Hubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski-Marek Żabczyński--N
-2019-11-2310:00Junior MłodszyKS TYTANI WejherowoMTS II KwidzynWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2019-11-2317:30II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaMKS Handball CzerskIława - hala sportowa, ul. Niepodległości 11 bArkadiusz KanieckiMateusz Sarnowski-Jerzy Gackowski--N
-2019-11-2318:00II Liga KobietKS Tytani WejherowoUKS Morski SianówWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Michał OrzechRobert Orzech----N
-2019-11-2318:00II Liga MężczyznKPR Blejkan GryfinoMKS BrodnicaGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70Szymon BiegajskiMateusz Krzemień----N
-2019-11-2410:00JuniorKS TYTANI WejherowoSPR WYBRZEŻE IV GdańskWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2019-11-2411:00JuniorkaMKS SAMBOR TczewSPR ARKA GDYNIATczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2019-11-2411:00JuniorkaMTS I KWIDZYNUKS CONRAD GdańskKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 b------N
-2019-11-2416:00II Liga MężczyznAZS UMK ToruńUKS Hagard StrzałkowoToruń - UCK UMK, ul. Św. Józefa 17Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2019-11-2416:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynMKS GrudziądzOlsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2019-11-2517:15JuniorSPR WYBRZEŻE III GdańskSPR WYBRZEŻE I GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2019-11-2717:15JuniorSPR WYBRZEŻE II GdańskNLO SMS ZPRP GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2019-11-30-II Liga MężczyznNLO SMS ZPRP KwidzynITS Jeziorak Iława-Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2019-11-30-II Liga MężczyznMKS BrodnicaKU AZS UKW Bydgoszcz-Dariusz MroczkowskiJakub Mroczkowski----N
-2019-11-30-II Liga KobietMKS Kusy SzczecinKU AZS P K Koszalin-Kamil KlebiekoPaweł Matusewicz-Zbigniew Tarczykowski--N
-2019-11-30-II Liga MężczyznUKS Hagard StrzałkowoKPR Blejkan Gryfino-Jakub GrzywińskiRobert Walczak-Krzysztof Manyś--N
-2019-11-30-II Liga KobietMKS BrodnicaSPR Arka Gdynia-Mateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2019-11-30-II Liga MężczyznMKS Sambor TczewAZS UMK Toruń-Michał OrzechRobert Orzech----N
-2019-11-30-II Liga KobietGUKS Drwęca Novar LubiczKS Tytani Wejherowo-Hubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski----N
-2019-11-30-Juniorka MłodszaMTS I KwidzynSPR Arka Gdynia-------N
-2019-11-3010:00Juniorka MłodszaKS Tytani WejherowoMTS II KwidzynWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2019-11-3013:00II Liga KobietUKS Morski SianówMKS Słupia SłupskSianów - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dworcowa 26aJakub JerleckiMaciej Łabuń----N
-2019-11-3017:00II Liga MężczyznMKS Handball CzerskKS Szczypiorniak OlsztynCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1Lech KordaRadosław Oponowicz-Jerzy Gackowski--N
-2019-12-01-JuniorSPR WYBRZEŻE I GdańskMTS I Kwidzyn-------N
-2019-12-01-JuniorSPR WYBRZEŻE II GdańskSPR WYBRZEŻE III Gdańsk-------N
-2019-12-01-JuniorkaMTS I KWIDZYNMKS SAMBOR Tczew-------N
-2019-12-01-JuniorkaUKS CONRAD GdańskMKS TRUSO Elbląg-------N
-2019-12-01-JuniorSPR WYBRZEŻE IV GdańskNLO SMS ZPRP Kwidzyn-------N
-2019-12-0114:00JuniorNLO SMS ZPRP GdańskKS TYTANI WejherowoGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2019-12-0417:30Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewMTS I KwidzynTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2019-12-07-Juniorka MłodszaMKS Truso ElblągUKS Szczypiorniak Gdańsk-------N
-2019-12-07-II Liga KobietMKS Słupia SłupskKU AZS P K Koszalin-------N
-2019-12-07-II Liga MężczyznKU AZS UKW BydgoszczUKS Hagard Strzałkowo-------N
-2019-12-07-II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaKS Szczypiorniak Olsztyn-------N
-2019-12-07-II Liga MężczyznNLO SMS ZPRP KwidzynMKS Brodnica-------N
-2019-12-07-Juniorka MłodszaSPR Arka GdyniaKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-12-07-II Liga KobietMKS BrodnicaKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-12-07-II Liga MężczyznAZS UMK ToruńMKS Grudziądz-------N
-2019-12-07-II Liga KobietSPR Arka GdyniaMKS Kusy Szczecin-------N
-2019-12-0713:00II Liga KobietUKS Morski SianówGUKS Drwęca Novar LubiczSianów - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dworcowa 26a------N
-2019-12-0718:00II Liga MężczyznKPR Blejkan GryfinoMKS Sambor TczewGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70------N
-2019-12-08-JuniorKS TYTANI WejherowoSPR WYBRZEŻE II Gdańsk-------N
-2019-12-08-JuniorkaSPR ARKA GDYNIAUKS CONRAD Gdańsk-------N
-2019-12-08-JuniorkaMKS TRUSO ElblągMTS I KWIDZYN-------N
-2019-12-08-JuniorMTS I KwidzynSPR WYBRZEŻE III Gdańsk-------N
-2019-12-08-JuniorSPR WYBRZEŻE I GdańskSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk-------N
-2019-12-08-JuniorNLO SMS ZPRP KwidzynNLO SMS ZPRP Gdańsk-------N