OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2018-12-1510:00Junior MłodszyKS Tytani WejherowoUKS KAR - DO GdyniaWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Damian NowosadPiotr Wojdyr----N
-2018-12-1510:00Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże II GdańskGKS ŻukowoGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2018-12-1516:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskKPR GryfinoGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2018-12-1517:30II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaSKPR USAR KwidzynIława - hala sportowa, ul. Niepodległości 11 bLech KordaRadosław Oponowicz----N
-2018-12-1519:00II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczKS Tytani WejherowoBydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2Michał OrzechRobert Orzech----N
-2018-12-1610:00JuniorkaMTS II KwidzynMKS Sambor TczewKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bWłodzimierz ChmieleckiŁukasz Kamrowski----N
-2018-12-1611:30Juniorka MłodszaArka GdyniaSłupia Hilary SłupskGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2018-12-1612:00JuniorkaMTS I KwidzynMKS Truso ElblągKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bWłodzimierz ChmieleckiŁukasz Kamrowski----N
-2018-12-1614:00II Liga MężczyznAZS UMK ToruńMKS GrudziądzToruń - UCK UMK, ul. Św. Józefa 17Damian GodzinaKrzysztof Sulej----N
-2018-12-1614:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoMKS Henri-Lloyd BrodnicaGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5Tomasz GawełŁukasz Nowak----N
-2018-12-1614:00JuniorTytani WejherowoEnerga Wybrzeże I GdańskWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Andrzej MuttkeRyszard Smykowski----N
-2018-12-1615:30II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewMLKS Borowiak CzerskGniew - hala sportowa, ul. Kusocińskiego 10Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2018-12-1618:00II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynKS Szczypiorniak OlsztynKętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12Mateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2018-12-1719:00JuniorUKS KAR - DO GdyniaEnerga Wybrzeże III GdańskGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2018-12-1817:30Junior MłodszyMKS Sambor TczewGKS ŻukowoTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2018-12-1818:00Junior MłodszyUKS Szczypiorniak GdańskMTS II KwidzynGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2018-12-1917:00Junior MłodszyMTS II KwidzynKS Tytani WejherowoKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 b------N
-2018-12-1919:00Junior MłodszyMTS I KwidzynSPR ENERGA Wybrzeże III GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2018-12-2015:00Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaSPR ENERGA Wybrzeże II GdańskGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2018-12-2217:00II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaMLKS Borowiak CzerskBrodnica - Hala OSiR, ul. Królowej JadwigiDariusz MroczkowskiJakub Mroczkowski----N
-2019-01-05-Juniorka MłodszaGUKS Bellator RyjewoUKS Conrad Gdańsk-------N
-2019-01-05-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże I GdańskKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-01-05-Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskArka Gdynia-------N
-2019-01-05-Junior MłodszyMTS II KwidzynSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk-------N
-2019-01-05-Juniorka MłodszaKS Tytani WejherowoMTS Kwidzyn-------N
-2019-01-05-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaMKS Sambor Tczew-------N
-2019-01-05-Junior MłodszyGKS ŻukowoUKS Lipusz-------N