Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2021/2022 / MKS Sambor Latocha Agropom Tczew
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 29 stycznia 2022 r.
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg Tczew - Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Królowej Marysieńki 10
ROZEGRANE MECZE
sobota, 04 grudnia 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS II Grudziądz 34:26/ 16-9 /
sobota, 27 listopada 2021 r.
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 36:25/ 18-13 /
sobota, 20 listopada 2021 r.
17:00 Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 29:33/ 11-13 /
sobota, 13 listopada 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 31:23/ 18-12 /
sobota, 06 listopada 2021 r.
16:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:29/ 11-14 /
sobota, 30 października 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 30:26/ 17-14 /
niedziela, 24 października 2021 r.
15:00 MKS II Grudziądz - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:35/ 14-17 /
sobota, 16 października 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak II Olsztyn 38:24/ 18-7 /
sobota, 02 października 2021 r.
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34:29/ 17-15 /
sobota, 25 września 2021 r.
17:00 AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 23:24/ 9-9 /
sobota, 18 września 2021 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:33/ 11 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Śmiełowski Jakub326
Chyła Michał5511
Svanberg Jakub3610
Daszek Wojciech3911
Daszek Mateusz3411
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Graczyk MariuszTRENER
Brzoza Tomasz b.d. b.d. 18 9 2
Chyła Bartosz b.d. b.d. 28 11 2.5
Chyła Michał b.d. b.d. 55 11 5
Czarnecki Krzysztof b.d. b.d. 24 9 2.7
Czarnecki Marcin b.d. b.d. 14 6 2.3
Daszek Mateusz b.d. b.d. 34 11 3.1
Daszek Wojciech b.d. b.d. 39 11 3.5
Dziuban Oskar b.d. b.d. 15 8 1.9
Jastrzębski Piotr b.d. b.d. 5 11 0.5
Justa Tomasz b.d. b.d. 2 11 0.2
Kacprzak Witold b.d. b.d. - - -
Kacprzak Wojciech b.d. b.d. 3 1 3
Karnowski Robert b.d. b.d. 15 8 1.9
Kresin Marcel b.d. b.d. - 1 0
Nastały Wojciech b.d. b.d. 11 9 1.2
Przysowa Damian b.d. b.d. 18 9 2
Pytka Szymon b.d. b.d. 2 10 0.2
Skonieczny Szymon b.d. b.d. 6 9 0.7
Svanberg Jakub b.d. b.d. 36 10 3.6
Śmiełowski Jakub b.d. b.d. 32 6 5.3
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl