Kluby

2009-09-07 23:01:00 - admin

Adresy klubów wchodzących w skład Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Gdańsku

Strona główna
 
| KLUBY | POMORSKIE

http://rozgrywki.zprp.pl/?woj=11



 

1.  Starogardzki Klub Sportowy 
83-200 Starogard Gdański ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1
    sks@onet.com.pl
TRENER:
Andrzej Piechowski 697-237-840
Weronika Piłat 508-497-679 

2. GUKS BELLATOR Ryjewo
82-420 Ryjewo ul. Grunwaldzka 63
tel/fax : 055 277-42-63
E-Mail: zsryjewo@poczta.fm

TRENERZY:
Bożena Biernat 605-886-691
Mariusz Babicki 664-279-701
Sławomir Lewalski 603-800-955
Sebastian Szwarc 664-746-273
  

3. MLKS BOROWIAK Czersk

89-650 Czersk ul. 21 Lutego 2a
Tel. 052 398-42-65  e-Mail : borowiakczersk@wp.pl

TRENERZY:
Piotr Fryca 506 161 150
Mariusz Lewandowski 693-340-432

4. BARKA Czersk Aktywne Gimnazjum Stowarzyszenie
89-650 Czersk ul.Kościuszki 6   
Tel 52 3984233  e-mail lindus@poczta.fm

TRENERZY:
Marcin Linda - 605 234 020

5. GKS CARTUSIA Kartuzy
83-300 Kartuzy ul. Gdańska 15
Tel/fax: 058 681-08-43

TRENERZY:
Krzysztof Król 516-839-959
Piotr Ostoja-Lniski 691-383-622

6. UKS CONRAD Gdańsk
80-809 Gdańsk ul.Chałubińskiego 13
Tel: 0604-233-518, fax: 058 300-42-42
e-mail: uksconradpr@wp.pl 
 www.uksconrad.com.pl

TRENERZY:
Tomasz Zygmunt 604-233-518
Paweł Ciszewski 510-159-972
   
7. UKS CISOWA Gdynia

81-007 Gdynia ul.Chylońska 227
Tel/fax: 058 782-11-51
e-mail:  zs9cisowa@gmail.com 
marzena.warchol@wp.pl

TRENERZY:
Marzena Warchoł 609-195-319
Paweł Paździocha 609-499-734

8. MMTS Kwidzyn
82-200 Kwidzyn ul. Mickiewicza 56b
Tel/fax. 055 279-64-41
e-mail: sekretariat@mmts-kwidzyn.pl

9. MTS Kwidzyn
82-200 Kwidzyn ul. Mickiewicza 56b
Tel/fax. 055 279-64-41
E-Mail : mtskwidzyn@mtskwidzyn.pl

TRENERZY:
Mariusz Balawejder 609-662-071
Mariusz Babicki 664-279-701
Karolina Guziewicz 661-636-321
Mateusz Hanis 504-064-880
Mariusz Kupc 693-058-510
Robert Majdziński 601-652-483
Roman Makul 500-274-280
Maciej Mroczkowski 605-840-211
Patryk Rombel 607-363-701
Mieczysław Rutkowski  509-771-371
   
10. UKS Nowa Karczma
83-404 Nowa Karczma ul. Szkolna 4
Tel/fax: 058 687-71-11
E-mail: grzegorz.kuchlin@onet.eu

TRENERZY:
Dariusz Męczykowski 605-340-866
Grzegorz Kuchlin 508-342-695
Kowalewski Bartłomiej 502-544-824

11. UKS PCM
83-400 Kościerzyna ul. 3 Maja 9c
Tel/fax: 058 687-71-11
   
Dariusz Męczykowski 605-340-866
Bartłomiej Kowalewski 502-544-824

12. LUKS POL
89-650 Czersk ul. Szkolna 3
tel/fax: 052 398-42-21
e-mail: lukspol@poczta.fm

TRENERZY:
Wojciech Linda 601-051-463
Joanna Fidurska 603-396-253

13. SPR „ POMEZANIA” Malbork
82-200 Malbork ul. Kochanowskiego 106
Tel. 055 272 -51- 28
E-Mail : tomasz1949@interia.pl

TRENER:
Łukasz Jezierski 600-890-271

15. UKS PTF Gdańsk
80-318 Gdańsk ul. Wąsowicza 30
Tel. 058 552-34-14
E-Mail : uks_ptf@op.pl

TRENERZY:
Marlena Cuch 515-084-601
Agnieszka Kapała 504-546-140
Dorota Rycharska 608-371-279
Monika Lademan 502-255-008
Paweł Mielczewski 500-147-250

16. MKS SŁUPIA Słupsk
76-200 Słupsk ul. Niedziałkowskiego 6
e-mail: biuro@slupiaslupsk.pl
Tel. +48 602 187 506

TRENER:
Karolina Szczukowska 600-418-035

17. MKS SAMBOR Tczew
86-300 Tczew ul. Jagiełły 8
Tel. /fax 058 562 37 40
E-Mail : sambortczew@onet.pl

TRENERZY:
Marcin Czarnecki 604-622-794
Ewa Freza  500-292-717
Mariusz Graczyk 506-870-023
Robert Karnowski 509-462-448
Małgorzata Narloch 662-092-824
Tomasz Śmiełowski 505-008-650
Artur Wierzbicki 509-516-831
Michał Ortmann 509-199-535
Agnieszka Janicka 509-707-811

20. KS ZSP 1 SOKÓŁ Kościerzyna
83-400 Kościerzyna ul. MC.Skłodowskiej 19
Tel. 058 686-34-34
E-Mail : janusz-kuzma@wp.pl

TRENERZY:
Janusz Kuźma 608-072-167
Ewa Kuźma 696-105-945
Elżbieta Reichel 608-711-850
Mariusz Czaja 603-456-943

 21. SSPR SZCZYPIORNIAK Ustka
76-270 Ustka ul. Dąbrowszczaków 9/36
Tel. 059 814-60-65
E-Mail : zbuczkowski@tlen.pl
                 izabela.nasierowska@vp.pl

TRENER:
Zdzisław Buczkowski 607-446-026
Izabela Firkowska 504-838-215 

22. UKS SZCZYPIORNIAK Gdańsk
Gdańsk ul Startowa 9
 uksszczypiorniakgda@wp.pl 
  
TRENER:
Krzysztof Milusz    504-289-580
Anna Wesołowska 502 558 795
Helena Bochińska  608 514 242
Krzysztof Górski     664 046 683
Tomasz Gacyk       604 942 074

23.FUNDACJA Akademia Sportu

80-365 Gdańsk ul czarny Dwór 6/36 
Kamila Loll + 48 533 752 914
fundacjaakademiasportu.pl/
biuro@fundacjaakademiasportu.pl

TRENER: Maciej Pieńczewski 695 813 151
                
24. NLO SMS ZPRP Gdańsk
80-396 Gdańsk ul. Kołobrzeska 77
Tel./fax. 058 557-21-31
E-Mail : kolobrzeska77@poczta.onet.pl

TRENERZY:
Dariusz Tomaszewski 606-947-485
Jan Prześlakiewicz 605-433-768
Marcin Pilch  501-091-038

25. UKS „SIÓDEMKA-OSOWA” Gdańsk
80-299 Gdańsk ul. Wodnika 57
Tel. 058 340-75-60
E-Mail : agatr@tlen.pl

TRENERZY:
Agnieszka Truszyńska  693-979-700
Dariusz Tomaszewski dar_tom@o2.pl kom: 606-947-485
Szymon Adamczyk 511-979-048
Andrzej Bystram 508-188-207

 26. UKS BAT Kartuzy
83-300 Kartuzy oś. Wybickiego 33
tel. 058 681-11-54
E-Mail : ostojalniski@op.pl

TRENER:
Piotr Ostoja -Lniski 691-383-622
Krzysztof Król 516-839-959

27 GTPR Gdynia
81-203 Gdynia ul. K.Górskiego 10
Tel./fax. 058 778-22-52
mobile: 508-149-375
E-Mail : klub@vistal.pl
   
TRENERZY:
 Beata Nowińska 501-729-508
 Anna Ringwelska 505-469-922
 Agnieszka Truszyńska 693-979-700

28. GKS ŻUKOWO
83-330 Żukowo ul. Mściwoja 6
Tel./fax. 58 685-83-61
E-Mail : marek.marchewicz@gmail.com

TRENERZY:
 Marek Marchewicz 512-206-149
 Daniel Trylski 694-362-939
 Sebastian Formela 602-396-052

29. GSS JUNIOR  
82-520 Gardeja ul. Sportowa 1
tel./fax 0-55 275-14-77
E-Mail:  dubois75@wp.pl

TRENERZY:
Jarosław Dubas 606-601-921
Dariusz Koszyński 661-234-473

30. SPR WYBRZEŻE GDAŃSK 
Gdańsk  ul. K. Górskiego1 
80 - 336  Gdańsk    tel :  Kom  660  74  20  40 
 Adres e-mail :  biuro@wybrzeze-gdansk.pl 

PREZES  ZARZĄDU: Zbigniew Trzoska
DYREKTOR:                Ryszard  Gauden

TRENERZY:
Jakub Bonisławski 517-568-707
Marcin Pilch 501-091-039
Marek Mońko 600-447-890
Piotr Zelent 502-091-861
Tomasz Gacyk 604-942-074
Tomasz Zygmunt 604-233-518

31. KS TYTANI Wejherowo 
84-200 Wejherowo ul. Rejtana 7/18
Tel./fax 58 728-366-746
E-Mail: tytaniwejherowo@wp.pl 

TRENERZY:
Remigiusz Sałata   790-884-368
             
32. UKS LIPUSZ
83-424 Lipusz, Bałachy 1 I
e-mail: tomek.uks.@wp.pl

TRENER: Tomasz Kraskowski 665-217-771





 

    © Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl