Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2021/2022 / Autoinwest Wybrzeże Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 23 lutego 2022 r.
18:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - BSMS Bartoszyce Nowa Karczma - hala sportowa, ul. Szkolna 4
ROZEGRANE MECZE
sobota, 29 stycznia 2022 r.
00:00 MKS II Grudziądz - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 0:10v:o
sobota, 27 listopada 2021 r.
14:30 KS Szczypiorniak II Olsztyn - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 23:26/ 11-13 /
wtorek, 16 listopada 2021 r.
19:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 34:35/ 14-18 /
sobota, 06 listopada 2021 r.
16:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:29/ 11-14 /
czwartek, 28 października 2021 r.
19:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 25:29/ 10-14 /
sobota, 23 października 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS Handball Czersk 24:25/ 12-11 /
sobota, 16 października 2021 r.
17:00 Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 38:30/ 19-16 /
sobota, 09 października 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 33:28/ 14-12 /
czwartek, 30 września 2021 r.
19:30 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30:34/ 15 - 19 /
niedziela, 26 września 2021 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 26:27/ 15-16 /
sobota, 18 września 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS II Grudziądz 40:22/ 20 - 8 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Malczewski Jakub339
Bury Tomasz247
Radecki Karol269
Dobrakowski Jakub128
Jabłoński Sebastian77
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Korbus JakubTRENER
Malczewski JakubTRENER
Radecki KarolTRENER
Bednarski Błażej b.d. b.d. 2 1 2
Benkowski Igor b.d. b.d. 13 4 3.3
Bury Tomasz b.d. b.d. 24 7 3.4
Deik Jakub b.d. b.d. - 2 0
Dobrakowski Jakub b.d. b.d. 12 8 1.5
Gemborys Marcin b.d. b.d. 5 2 2.5
Gierszewski Oliwier b.d. b.d. 3 3 1
Gołda Filip b.d. b.d. 2 2 1
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 1 0
Gruchała Aleksander b.d. b.d. 1 1 1
Grynder Jakub b.d. b.d. - 3 0
Jabłoński Sebastian b.d. b.d. 7 7 1
Kacperski Szymon b.d. b.d. 14 4 3.5
Kasprowicz Dominik b.d. b.d. - 1 0
Kasprzak Radosław b.d. b.d. 1 1 1
Kiejdo Tomasz b.d. b.d. 2 1 2
Kudlicki Antoni b.d. b.d. 3 3 1
Kukiełczak Oliwier b.d. b.d. 6 2 3
Lorbiecki Kacper b.d. b.d. 1 2 0.5
Malczewski Jakub b.d. b.d. 33 9 3.7
Maćkowiak Maciej b.d. b.d. 9 5 1.8
Miklikowski Paweł b.d. b.d. 17 5 3.4
Murawski Oliwier b.d. b.d. 9 5 1.8
Olik Bartosz b.d. b.d. 6 4 1.5
Pawlak Ernest b.d. b.d. - 3 0
Pitucha Maciej b.d. b.d. 5 2 2.5
Porębski Mateusz b.d. b.d. 31 5 6.2
Radecki Karol b.d. b.d. 26 9 2.9
Radoch Mateusz b.d. b.d. - 1 0
Skrzek Kacper b.d. b.d. 3 2 1.5
Sobczak Wiktor b.d. b.d. 9 5 1.8
Stasiuk Oliwier b.d. b.d. - 1 0
Subel Jakub b.d. b.d. 1 1 1
Syga Mateusz b.d. b.d. - 4 0
Wierzbicki Michał b.d. b.d. 4 3 1.3
Wijas Oakar b.d. b.d. - 1 0
Witkowski Adam b.d. b.d. - 4 0
Zakrzewski Adam b.d. b.d. - 6 0
Łapucha Michał b.d. b.d. 2 1 2
Ściesiński Michał b.d. b.d. 10 4 2.5
Światłowski Marcel b.d. b.d. 6 4 1.5
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl