Junior 2019/2020 / MTS I Kwidzyn
« powrót
ROZEGRANE MECZE
wtorek, 17 grudnia 2019 r.
17:30 MTS I Kwidzyn - NLO SMS ZPRP Gdańsk 27:36/ 14 - 20 /
niedziela, 15 grudnia 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - MTS I Kwidzyn 36:28/ 16 - 11 /
piątek, 06 grudnia 2019 r.
17:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 20:27/ 12 - 11 /
środa, 04 grudnia 2019 r.
18:30 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 23:20/ 12 - 11 /
piątek, 22 listopada 2019 r.
17:15 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MTS I Kwidzyn 24:34/ 10 - 20 /
niedziela, 17 listopada 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - KS TYTANI Wejherowo 43:16/ 24 - 9 /
środa, 06 listopada 2019 r.
18:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - MTS I Kwidzyn 31:26/ 16 - 14 /
niedziela, 27 października 2019 r.
10:00 NLO SMS ZPRP Gdańsk - MTS I Kwidzyn 30:14/ 13 - 6 /
niedziela, 20 października 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 25:31/ 14 - 20 /
niedziela, 13 października 2019 r.
14:00 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - MTS I Kwidzyn 24:20/ 8 - 11 /
niedziela, 06 października 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 27:28/ 13 - 11 /
piątek, 27 września 2019 r.
19:00 MTS I Kwidzyn - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 37:20/ 13 - 11 /
niedziela, 22 września 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - MTS I Kwidzyn 24:50/ 12 - 22 /
czwartek, 19 września 2019 r.
16:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 35:23/ 17 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Rozwadowski Nikodem7214
Dziubek Hubert5414
Raczkowski Hubert5014
Węckowski Bartłomiej2610
Stalka Dominik3012
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Babicki MariuszTRENER
Różacki DariuszTRENER
Wysocki AdamTRENER
Dziubek Hubert b.d. b.d. 54 14 3.9
Ebertowski Jan b.d. b.d. 11 9 1.2
Ekstowicz Artur b.d. b.d. 19 5 3.8
Grochowski Denis b.d. b.d. 31 13 2.4
Gwiazda Michał b.d. b.d. 17 14 1.2
Jankowski Filip b.d. b.d. - 14 0
Koper Bartłomiej b.d. b.d. 7 4 1.8
Kowalkowski Tomasz b.d. b.d. 6 7 0.9
Kwiatkowski Maciej b.d. b.d. 7 6 1.2
Latopolski Damian b.d. b.d. 13 12 1.1
Legiewicz Jakub b.d. b.d. 18 12 1.5
Mokracki Wiktor b.d. b.d. 16 3 5.3
Raczkowski Hubert b.d. b.d. 50 14 3.6
Rostankowski Michał b.d. b.d. 15 12 1.3
Rozwadowski Nikodem b.d. b.d. 72 14 5.1
Stalka Dominik b.d. b.d. 30 12 2.5
Stasiuk Oliwier b.d. b.d. - 1 0
Trzaskowski Szymon b.d. b.d. - 1 0
Węckowski Bartłomiej b.d. b.d. 26 10 2.6
Wysocki Marcin b.d. b.d. - 14 0
Zelek Aleksander b.d. b.d. 6 7 0.9
Łoziński Łukasz b.d. b.d. 8 8 1
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl