Junior 2019/2020 / KS TYTANI Wejherowo
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 18 grudnia 2019 r.
17:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KS TYTANI Wejherowo 44:29/ 24 - 17 /
czwartek, 12 grudnia 2019 r.
17:30 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 24:43/ 14 - 21 /
niedziela, 08 grudnia 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 45:43/ 19 - 18 /
poniedziałek, 25 listopada 2019 r.
19:00 NLO SMS ZPRP Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 47:26/ 28 - 10 /
niedziela, 24 listopada 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 18:56/ 7 - 28 /
niedziela, 17 listopada 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - KS TYTANI Wejherowo 43:16/ 24 - 9 /
niedziela, 03 listopada 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 29:32/ 10 - 16 /
niedziela, 27 października 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 29:25/ 13 - 13 /
niedziela, 20 października 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 60:19/ 28 - 10 /
niedziela, 13 października 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 45:24/ 18 - 15 /
czwartek, 10 października 2019 r.
17:30 KS TYTANI Wejherowo - NLO SMS ZPRP Gdańsk 21:42/ 7 - 22 /
poniedziałek, 30 września 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 54:15/ 25 - 7 /
niedziela, 22 września 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - MTS I Kwidzyn 24:50/ 12 - 22 /
środa, 18 września 2019 r.
18:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 48:26/ 23 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Wejher Norbert6812
Sałata Maksymilian4811
Sałata Mikołaj5214
Szafrański Oskar3611
Rompa Konrad3813
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Pażdziocha PawełTRENER
Bach Fabian b.d. b.d. 19 9 2.1
Freund Filip b.d. b.d. - 10 0
Galikowski Damian b.d. b.d. - 1 0
Grabowski Filip b.d. b.d. 12 5 2.4
Jabłoński Jakub b.d. b.d. - 11 0
Jaszewski Kacper b.d. b.d. 2 9 0.2
Jurewicz Igor b.d. b.d. 9 7 1.3
Kędzior Mateusz b.d. b.d. 11 3 3.7
Klaman Wiktor b.d. b.d. 4 11 0.4
Mielnik Filip b.d. b.d. 4 11 0.4
Nietupski Tymoteusz b.d. b.d. 19 5 3.8
Pałkowski Alex b.d. b.d. 12 12 1
Pohnke Jakub b.d. b.d. 11 10 1.1
Rompa Konrad b.d. b.d. 38 13 2.9
Ronszkowski Damian b.d. b.d. - 1 0
Sałata Maksymilian b.d. b.d. 48 11 4.4
Sałata Mikołaj b.d. b.d. 52 14 3.7
Szafrański Oskar b.d. b.d. 36 11 3.3
Wejher Norbert b.d. b.d. 68 12 5.7
Żyłowski Marcin b.d. b.d. - 12 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl