Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 087 876

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2018/2019 / Energa Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
12:00 Energa Wybrzeże III Gdańsk - Energa Wybrzeże II Gdańsk 16:33/ 5 - 19 /
środa, 09 stycznia 2019 r.
17:15 Energa Wybrzeże II Gdańsk - Tytani Wejherowo 39:31/ 17 - 16 /
wtorek, 11 grudnia 2018 r.
17:15 Energa Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 39:32/ 16 - 13 /
niedziela, 02 grudnia 2018 r.
10:00 MTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże II Gdańsk 30:19/ 16 - 7 /
środa, 21 listopada 2018 r.
17:15 Energa Wybrzeże II Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 56:26/ 29 - 13 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
16:00 Energa Wybrzeże II Gdańsk - Energa Wybrzeże I Gdańsk 30:32/ 13 - 14 /
środa, 31 października 2018 r.
15:30 Energa Wybrzeże II Gdańsk - Energa Wybrzeże III Gdańsk 36:19/ 17 - 9 /
niedziela, 28 października 2018 r.
10:00 Tytani Wejherowo - Energa Wybrzeże II Gdańsk 28:36/ 13 - 19 /
czwartek, 11 października 2018 r.
18:00 MKS Sambor Tczew - Energa Wybrzeże II Gdańsk 25:45/ 14 - 20 /
niedziela, 07 października 2018 r.
14:00 Energa Wybrzeże II Gdańsk - MTS Kwidzyn 21:20/ 12 - 9 /
niedziela, 30 września 2018 r.
15:30 UKS KAR - DO Gdynia - Energa Wybrzeże II Gdańsk 23:57/ 8 - 25 /
niedziela, 23 września 2018 r.
15:00 Energa Wybrzeże I Gdańsk - Energa Wybrzeże II Gdańsk 33:26/ 14 - 13 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Stojek Jeremi8012
Lemańczyk Jakub5811
Wódczak Łukasz4610
Chyła Maksymilian5512
Zalewski Oskar5012
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Mońko MarekTRENER
Pepliński BartłomiejTRENER
Burandt Marcel b.d. b.d. - 10 0
Chyła Maksymilian b.d. b.d. 55 12 4.6
Grubecka Ewelina b.d. b.d. - - -
Jachim Jan b.d. b.d. 18 9 2
Jasiński Tobiasz b.d. b.d. - 11 0
Kiejdo Szymon b.d. b.d. 18 9 2
Kostuch Filip b.d. b.d. 11 7 1.6
Laskowski Kajetan b.d. b.d. 23 12 1.9
Lemańczyk Jakub b.d. b.d. 58 11 5.3
Miksiewicz Paweł b.d. b.d. 11 9 1.2
Miksiewicz Piotr b.d. b.d. - 4 0
Mońko Marek b.d. b.d. - - -
Olejniczak Dawid b.d. b.d. - 3 0
Orzech Kacper b.d. b.d. 14 6 2.3
Raczkowski Juliusz b.d. b.d. 12 11 1.1
Scharmach Szymon b.d. b.d. 19 8 2.4
Stojek Jeremi b.d. b.d. 80 12 6.7
Szwęch Karol b.d. b.d. 22 10 2.2
Wódczak Łukasz b.d. b.d. 46 10 4.6
Zalewski Oskar b.d. b.d. 50 12 4.2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl