Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Piotrowska AgataMKS Sambor Tczew1079
Kudlewska JuliaMTS I Kwidzyn8010
Kanczkowska MałgorzataKS Tytani Wejherowo6110
Skiba WeronikaKS Tytani Wejherowo6010
Sarnecka WiktoriaMTS I Kwidzyn5710
Baczyńska MartynaMTS I Kwidzyn4810
Myślińska AgataSSPR Szczypiorniak Ustka4510
Kozłowska JuliaMKS Sambor Tczew4410
Kanigowska IgaMTS II Kwidzyn4410
Kowalska MartynaMKS Sambor Tczew4210
Kucharska LilianaSPR Arka Gdynia419
Urbaniak HannaSPR Arka Gdynia419
Monka KarolinaMTS I Kwidzyn4110
Mrozek AlicjaMTS I Kwidzyn4010
Cielątkowska AgataMTS II Kwidzyn4010
Karczewska JustynaSSPR Szczypiorniak Ustka409
Bobińska MilenaSPR Arka Gdynia399
Kuchlin WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka3810
Lubecka KatarzynaSSPR Szczypiorniak Ustka388
Uścinowicz LenaSPR Arka Gdynia379
Bajtek DagmaraSSPR Szczypiorniak Ustka349
Kwiatkowska ZofiaMTS II Kwidzyn3310
Reich WeronikaMKS Sambor Tczew3010
Matyszewska SandraMKS Sambor Tczew309
Cisewska MartaMTS I Kwidzyn299
Komar IgaSSPR Szczypiorniak Ustka278
Zbytniewska MatyldaSSPR Szczypiorniak Ustka2610
Stachurska JuliaMTS II Kwidzyn2610
Mierzejewska MałgorzataMTS I Kwidzyn2610
Dąbrowska MarikaMTS I Kwidzyn257
Szygenda AmeliaSSPR Szczypiorniak Ustka239
Kopik ZuzannaMTS I Kwidzyn2110
Hulewicz MonikaMKS Sambor Tczew219
Szatyńska OliwiaSSPR Szczypiorniak Ustka209
Hołub MariaSPR Arka Gdynia199
Malinowska RozaliaMTS II Kwidzyn199
Janecka OliwiaMTS II Kwidzyn1910
Szwaba AnnaSPR Arka Gdynia189
Kaczmarek ZuzannaMKS Sambor Tczew178
Łeppek AmeliaKS Tytani Wejherowo1710
Modzelewska MartynaKS Tytani Wejherowo1710
Socha JuliaMTS II Kwidzyn179
Lademann WiktoriaKS Tytani Wejherowo1510
Bielak ZuzannaMTS II Kwidzyn1410
Rajnert JagodaSSPR Szczypiorniak Ustka149
Ulatowska IgaKS Tytani Wejherowo149
Filipkowska ZuzannaSPR Arka Gdynia147
Grajper PaulinaSSPR Szczypiorniak Ustka129
Jankowska HelenaSPR Arka Gdynia129
Wałaszewska AndżelikaMKS Sambor Tczew1010
Brzeska OliwiaSPR Arka Gdynia109
Gackowska AgataMTS II Kwidzyn108
Kwiatkowska KarolinaMTS I Kwidzyn98
Odelska WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka96
Narożna WiktoriaSPR Arka Gdynia98
Langowska AmeliaMKS Sambor Tczew99
Witońska WeronikaMTS II Kwidzyn84
Górska IgaSSPR Szczypiorniak Ustka88
Socha PolaSPR Arka Gdynia87
Kotarska LarysaSPR Arka Gdynia75
Czarkowska JuliaMTS II Kwidzyn710
Gromek TatianaSSPR Szczypiorniak Ustka58
Warać ZuzannaSSPR Szczypiorniak Ustka41
Kostek KingaMTS II Kwidzyn410
Dobrowolska LenaMKS Sambor Tczew37
Pacyna MartynaKS Tytani Wejherowo310
Piwnicka JuliaSPR Arka Gdynia38
Polanowska MajaMTS I Kwidzyn38
Wierzbicka MartaSPR Arka Gdynia22
Babiarz WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka24
Hapke WiktoriaMTS I Kwidzyn24
Czerwińska ŁucjaMKS Sambor Tczew28
Gruba BlankaKS Tytani Wejherowo26
Szczepańska ZofiaMTS II Kwidzyn22
Pieper KarolinaKS Tytani Wejherowo14
Michałowska PaulinaSSPR Szczypiorniak Ustka12
Jamiołkowska MilenaSPR Arka Gdynia12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl