Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Krynicka WeronikaSPR Arka Gdynia798
Grzona AnnaMTS Kwidzyn668
Kłosowska KorneliaMKS Sambor Tczew658
Bal RoksanaUKS Szczypiorniak Gdańsk638
Łosiak WiktoriaMKS Sambor Tczew598
Dobek LauraSPR Arka Gdynia568
Derra OliwiaUKS Szczypiorniak Gdańsk548
Dajczak IzabelaMTS Kwidzyn468
Myślińska AgataSSPR Szczypiorniak Ustka408
Komar IgaSSPR Szczypiorniak Ustka398
Bajtek DagmaraSSPR Szczypiorniak Ustka386
Piotrowska AgataMKS Sambor Tczew385
Giersimow WiktoriaSPR Arka Gdynia357
Janik MariannaMTS Kwidzyn358
Derra KlaudiaUKS Szczypiorniak Gdańsk267
Karczewska JustynaSSPR Szczypiorniak Ustka247
Powarzyńska KalinaSPR Arka Gdynia248
Graban JoannaSPR Arka Gdynia248
Frańczak MajaUKS Szczypiorniak Gdańsk238
Karwowska MartynaMTS Kwidzyn238
Monka KarolinaMTS Kwidzyn217
Szygenda AmeliaSSPR Szczypiorniak Ustka208
Kuchlin WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka207
Neupauer MartynaMKS Sambor Tczew197
Kołatka WiktoriaUKS Szczypiorniak Gdańsk186
Pankowiak ZuzannaMTS Kwidzyn178
Ciesielska NataliaUKS Szczypiorniak Gdańsk166
Gierszewska OliwiaMKS Sambor Tczew163
Warać ZuzannaSSPR Szczypiorniak Ustka152
Sarnecka WiktoriaMTS Kwidzyn146
Zbytniewska MatyldaSSPR Szczypiorniak Ustka138
Barczak MilenaMKS Sambor Tczew118
Kucharska LilianaSPR Arka Gdynia106
Korol KarinaUKS Szczypiorniak Gdańsk106
Urbaniak HannaSPR Arka Gdynia97
Mrozek AlicjaMTS Kwidzyn98
Rajnert JagodaSSPR Szczypiorniak Ustka96
Kudlewska JuliaMTS Kwidzyn95
Cejrowska DominikaUKS Szczypiorniak Gdańsk88
Uścinowicz LenaSPR Arka Gdynia88
Iwanowicz KingaMKS Sambor Tczew88
Górska IgaSSPR Szczypiorniak Ustka86
Gromek NataliaSPR Arka Gdynia75
Góralska DominikaMTS Kwidzyn76
Kozłowska JuliaMKS Sambor Tczew77
Bobińska MilenaSPR Arka Gdynia77
Krefft KlaudiaMTS Kwidzyn66
Mierzejewska MałgorzataMTS Kwidzyn57
Matyszewska SandraMKS Sambor Tczew47
Reich WeronikaMKS Sambor Tczew48
Baczyńska MartynaMTS Kwidzyn46
Dąbrowska MarikaMTS Kwidzyn43
Odelska WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka36
Piwnicka JuliaSPR Arka Gdynia34
Kowalska MartynaMKS Sambor Tczew36
Sokołowska OliviaUKS Szczypiorniak Gdańsk36
Kaczmarek ZuzannaMKS Sambor Tczew35
Przeradzka AlicjaSPR Arka Gdynia25
Kopik ZuzannaMTS Kwidzyn23
Brzeska OliwiaSPR Arka Gdynia26
Olędzka HannaMTS Kwidzyn22
Jabłońska MajaUKS Szczypiorniak Gdańsk23
Lauritsen LisaUKS Szczypiorniak Gdańsk11
Babiarz WiktoriaSSPR Szczypiorniak Ustka14
Hołub MariaSPR Arka Gdynia16
Pentek MariaMTS Kwidzyn18
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl