Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Starszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Warmbier PrzemysławUKS Olimp Bolszewo12412
Adamczyk KamilSPR Wybrzeże I Gdańsk8212
Pilitowski KonradNLO SMS Gdańsk7410
Ćwik MaciejSPR Wybrzeże II Gdańsk7211
Hajnos WojciechSPR Wybrzeże I Gdańsk7112
Daszek MateuszMKS Sambor Tczew6512
Borzyszkowski JakubMTS I Kwidzyn6412
Męczykowski OskarSPR Wybrzeże II Gdańsk6412
Sadowski KacperMKS Sambor Tczew639
Saraczyn KacperMTS I Kwidzyn6212
Rynk PawełMTS II Kwidzyn5912
Działakiewicz SzymonNLO SMS Gdańsk5910
Benkowski AlanSPR Wybrzeże I Gdańsk5612
Smoliński BartoszNLO SMS Gdańsk5311
Miler SzymonUKS Olimp Bolszewo5211
Kobiela MikołajMTS I Kwidzyn5212
Grzenkowicz PatrykMTS II Kwidzyn5212
Dembowski JanMTS I Kwidzyn5112
Klapka MichałMTS II Kwidzyn5012
Maliński PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk4712
Scisłowicz MichałNLO SMS Gdańsk4610
Orlich ŁukaszMTS I Kwidzyn457
Gimiński JakubMTS II Kwidzyn4312
Kosmala MateuszMTS II Kwidzyn4112
Dadej WojciechNLO SMS Gdańsk419
Szramke WiktorMKS Sambor Tczew3911
Kowszuk WojciechMTS II Kwidzyn3711
Kozycz SebastianNLO SMS Gdańsk379
Guse MiłoszMTS II Kwidzyn3510
Skonieczny SzymonMKS Sambor Tczew3110
Kurek WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk3112
Gruszecki KamilSPR Wybrzeże I Gdańsk3012
Jączyński AleksMKS Sambor Tczew284
Schachta DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk2812
Rudnicki ŁukaszMTS II Kwidzyn2811
Guziewicz AlanMTS II Kwidzyn279
Dziuban OskarMKS Sambor Tczew265
Werra KacperMTS II Kwidzyn2611
Stępień AdamNLO SMS Gdańsk259
Waruszewski RafałMKS Sambor Tczew248
Pożniak PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk2412
Pieczonka PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk2411
Zadrożny WaldemarMTS II Kwidzyn2412
Gałka ŁukaszSPR Wybrzeże II Gdańsk2312
Adamski JakubNLO SMS Gdańsk2210
Szczęsny KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk2212
Ruszkowski PiotrNLO SMS Gdańsk2210
Dembowski PatrykMTS I Kwidzyn2212
Kozycz KamilNLO SMS Gdańsk2112
Olszewski AdrianSPR Wybrzeże I Gdańsk2112
Hewelt BłażejUKS Olimp Bolszewo2112
Gawlikowski NorbertUKS Olimp Bolszewo2011
luks MichałNLO SMS Gdańsk2010
Romanowski MiłoszMKS Sambor Tczew209
Doering BartoszUKS Olimp Bolszewo2012
Wożniak DamianSPR Wybrzeże I Gdańsk1812
Wenderski OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk178
Baliga OskarNLO SMS Gdańsk1710
Zwierzyński KamilMTS I Kwidzyn1612
Jaworski KarolMTS II Kwidzyn167
Kurr CezaryUKS Olimp Bolszewo1511
Kurowski DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk1412
Zdanowicz KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk145
Zając SebastianSPR Wybrzeże I Gdańsk1311
Mielewczyk RobertUKS Olimp Bolszewo136
Śmiełowski JakubMKS Sambor Tczew117
Komarzewski KrzysztofNLO SMS Gdańsk112
Dereszkiewicz DawidMTS I Kwidzyn115
Wadowski FilipMTS I Kwidzyn103
Nastały WojciechMKS Sambor Tczew106
Ranoszek MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk96
Bolek JakubNLO SMS Gdańsk910
Laskowski TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk99
Kwiatkowski PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk84
Strużyński TymoteuszMKS Sambor Tczew811
Kupc MariuszMTS I Kwidzyn87
Spierewka SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk78
Lewandowski DominikNLO SMS Gdańsk77
Chełmiński AdrianNLO SMS Gdańsk71
Karasiewicz PrzemysławMTS I Kwidzyn79
Kierat MateuszSPR Wybrzeże II Gdańsk73
Gauden MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk76
Skiba PiotrMTS I Kwidzyn66
Didyk DamianSPR Wybrzeże I Gdańsk65
Melcer KrzysztofUKS Olimp Bolszewo59
Chyła PawełMKS Sambor Tczew55
Niedzielenko PatrykNLO SMS Gdańsk51
Cygert MikołajSPR Wybrzeże II Gdańsk56
Frańczak MichałNLO SMS Gdańsk51
Bonczkowski MarcelMTS I Kwidzyn56
Jakubik KarolSPR Wybrzeże I Gdańsk41
Skraburski DariuszNLO SMS Gdańsk31
Wożniakowski MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk35
Kowalik KrystianNLO SMS Gdańsk31
Pitucha PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk33
Lewandowski TomaszSPR Wybrzeże I Gdańsk27
Kutyła NikodemMTS I Kwidzyn23
Mach DawidSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Laskowski KajetanSPR Wybrzeże II Gdańsk21
Dudziński DamianUKS Olimp Bolszewo27
Richter MikołajMKS Sambor Tczew29
Grosz MichałMTS I Kwidzyn18
Dzieciątkowski JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk11
Kunz JakubUKS Olimp Bolszewo11
Preuss BartoszMTS I Kwidzyn11
Beczek AndrzejNLO SMS Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl