Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Kobiet / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Pęcherska AgnieszkaUKS Drwęca Nowar Lubicz9010
Hartman MalwinaMTS Kwidzyn808
Domian PaulinaVambresia Wąbrzeżno779
Dzienisz DorotaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna739
Matczak AnnaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin609
Kalinowska DariaMTS Giżycko5810
Naumczyk BeataAZS Politechnika Koszalińska Koszalin5410
Nowicka ElżbietaMTS Giżycko4710
Zakrzewska EwelinaVambresia Wąbrzeżno4510
Kowalska SylwiaMTS Kwidzyn459
Komar JarosławaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna4210
Kowalska NataliaUKS Drwęca Nowar Lubicz4110
Jażdżewska MonikaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna4010
Filipkowska KingaMTS Giżycko4010
Kochańska MonikaVambresia Wąbrzeżno389
Zawalich AmeliaMTS Kwidzyn3610
Brzezińska DominikaVambresia Wąbrzeżno359
Koper NataliaMTS Kwidzyn359
GuttmannUKS Drwęca Nowar Lubicz339
Loba KlaudiaMTS Kwidzyn338
Drożdziel KingaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin3110
Sobocińska AlicjaMTS Giżycko309
Gajdzis PaulinaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin3010
Pakalska DominikaMTS Kwidzyn3010
Czeska SylwiaMTS Giżycko2710
Siuda JuliaMTS Kwidzyn2310
Żychniewicz DagmaraUKS Drwęca Nowar Lubicz229
Marcinkowska KlaudiaMTS Kwidzyn229
Drozdowska MagdaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin225
Jagiełło KlaudiaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin2210
Kowalewska KatarzynaMTS Giżycko2010
Wawrzyniak DariaUKS Drwęca Nowar Lubicz1910
Zielińska KiraVambresia Wąbrzeżno189
Wańczyk MagdalenaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna175
Król EwelinaVambresia Wąbrzeżno1610
Fiedorek EwelinaUKS Drwęca Nowar Lubicz169
Duzowska MonikaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna1210
Kwiatkowska SylwiaUKS Drwęca Nowar Lubicz125
Szyca PaulinaMTS Kwidzyn1110
Lipska AgnieszkaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna1110
Srożak KamilaMTS Kwidzyn1110
Lubowicz AgataVambresia Wąbrzeżno118
Majocha DariaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna115
Kowalska AleksandraAZS Politechnika Koszalińska Koszalin105
Jędrasik SylwiaUKS Drwęca Nowar Lubicz1010
krół JoannaVambresia Wąbrzeżno108
Grabowska WeronikaMTS Kwidzyn109
Sibilska MagdalenaUKS Drwęca Nowar Lubicz103
Leszczyńska OliwiaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna910
Krause JagodaVambresia Wąbrzeżno97
Szudzik MagdalenaMTS Kwidzyn910
Łach EmiliaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin96
Kraj MałgorzataMTS Giżycko78
Szostakowska MartaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin78
Dzienisiewicz EwelinaMTS Giżycko78
Zielińska KlaudiaVambresia Wąbrzeżno72
Zagórska MalwinaMTS Kwidzyn610
Donarska NataliaVambresia Wąbrzeżno59
Kochańska JustynaVambresia Wąbrzeżno52
Kłosińska PatrycjaVambresia Wąbrzeżno56
Rudnicka OliwiaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin56
Neumann MagdalenaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna510
Kowalska AgnieszkaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin52
Żywuszko AnnaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin54
Sawala AleksandraUKS Drwęca Nowar Lubicz410
Rutkowska MartaMTS Giżycko46
Zaborowska ZofiaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna48
Rutkowska ZuzannaVambresia Wąbrzeżno35
Wartecka OlgaVambresia Wąbrzeżno36
Jastrzębska KlaudiaVambresia Wąbrzeżno35
Wąsowska MagdalenaMTS Giżycko34
Adamczyk NataliaMTS Giżycko29
Cywińska IwonaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin22
Kostyła AdriannaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin23
Malec KlaudiaUKS Drwęca Nowar Lubicz26
Kobus JoannaAZS Politechnika Koszalińska Koszalin28
Szpejenkowska PatrycjaUKS Drwęca Nowar Lubicz14
Krzewińska OliwiaVambresia Wąbrzeżno110
Wiśniewska JuliaUKS Drwęca Nowar Lubicz16
Ebertowska WeronikaUKS PCM Budowlanka Kościerzyna13
Zajkowska RoksanaMTS Giżycko12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl