Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Zając DariuszEnergetyk Gryfino24524
Bartoś TomaszTytani Wejherowo16624
Jurkiewicz SławomirGKS Żukowo16324
Załuski PatrykCartusia Kartuzy14824
Jędryszek MichałSambor Tczew14221
Kożanowski MateuszAlfa 99 Strzelno14017
Konkel KamilCartusia Kartuzy13922
Polak MaciejEnergetyk Gryfino13323
Jaszyk JacekKU AZS UKW Bydgoszcz11620
Babicki MariuszMKS Grudziądz11124
Nalaskowski MateuszMKS Grudziądz10724
Wojciechowski AdrianSzczypiorniak Olsztyn10720
Dzido PiotrSzczypiorniak Olsztyn10124
Kościelski FabianLKS Kęsowo9718
Czarnecki KrzysztofSambor Tczew9524
Lipiński WojciechMKS Grudziądz9311
Sićko SzymonSMS ZPRP II Gdańsk9216
Marszałek MichałSMS ZPRP II Gdańsk8923
Kurczyński SzymonSambor Tczew8823
Radzio RadosławLKS Kęsowo8822
Wiśniewski ŁukaszMKS Grudziądz8724
Mielke KrzysztofLKS Kęsowo8520
Marciniak MarekGKS Żukowo8524
Goerig PiotrGwardia Koszalin8321
Prietz BartoszMKS Grudziądz8322
Babieracki MateuszGKS Żukowo8324
Radosz JakubGwardia Koszalin8224
Ośko MirosławSzczypiorniak Olsztyn8119
Kozłowski MichałMKS Grudziądz7924
Wiczkowski FilipGKS Żukowo7822
Prudzienica PiotrGwardia Koszalin7724
Idzikowski BartoszSzczypiorniak Olsztyn7623
Ludian SebastianGwardia Koszalin7420
Kłoś ŁukaszKU AZS UKW Bydgoszcz7220
Wicon RobertTytani Wejherowo7222
Daszek WojciechSambor Tczew7017
Knopik JarosławKU AZS UKW Bydgoszcz6711
Turek TomaszTytani Wejherowo6624
Miedziński ŁukaszKU AZS UKW Bydgoszcz6618
Steege RadosławGKS Żukowo6620
Skuciński HubertSMS ZPRP II Gdańsk6621
Niedziółka OskarSPR Wybrzeże II Gdańsk6513
Jereczek RafałCartusia Kartuzy6522
Lica SławomirCartusia Kartuzy6318
Jezierski MarekEnergetyk Gryfino6319
Wiśniewski SebastianEnergetyk Gryfino6220
Tołłoczko BartoszGwardia Koszalin6219
Kminikowski MateuszEnergetyk Gryfino6122
Bartecki MichałMKS Grudziądz6122
Brzeski KrzysztofTytani Wejherowo5916
Zieliński AdamEnergetyk Gryfino5717
Kowalik MarcinLKS Kęsowo568
Dzierżawski PawełGKS Żukowo5624
Modrzejewski ŁukaszLKS Kęsowo5623
Harasymek AlanSMS ZPRP II Gdańsk5524
Gornowicz MichałKU AZS UKW Bydgoszcz5117
Wicki MarcinTytani Wejherowo5115
Kot JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk5013
Eichler PawełSzczypiorniak Olsztyn4921
Kowalski KrzysztofSzczypiorniak Olsztyn4822
Czerwiński ŁukaszGwardia Koszalin4822
Piekarski JanSMS ZPRP II Gdańsk4820
Lewandowski ŁukaszAlfa 99 Strzelno488
Bujnowski KrzysztofSambor Tczew4715
Pożoga SzymonMKS Grudziądz4723
Krzyżanowski KasperSMS ZPRP II Gdańsk4620
Lanc MichałTytani Wejherowo4615
Paradowski RomanAlfa 99 Strzelno4619
Kowalczyk PatrykKU AZS UKW Bydgoszcz4523
Golks WojciechSzczypiorniak Olsztyn4517
Sałata RemigiuszTytani Wejherowo4524
Felsztigier MichałGwardia Koszalin4314
Wikariusz PawełCartusia Kartuzy4324
Jakutowicz MarekGwardia Koszalin4321
Brzoza TomaszSambor Tczew4219
Niewiadomski SebastianGKS Żukowo4218
Rzeszotalski AdrianKU AZS UKW Bydgoszcz4013
Salacz PawełSMS ZPRP II Gdańsk3912
Krawiec BartoszSambor Tczew3922
Zhadlun MykolaKU AZS UKW Bydgoszcz3814
Wajdel BartoszAlfa 99 Strzelno3813
Wieczorkowski AdamGKS Żukowo3523
Adamczyk SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk357
Kaniowski DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk3511
Trautsolt MateuszKU AZS UKW Bydgoszcz3522
Szych MarcinAlfa 99 Strzelno357
Konkel AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk349
Hirsz MariuszCartusia Kartuzy3324
Szlas PawełCartusia Kartuzy3324
Kensik TomaszLKS Kęsowo3321
Niemczewski DominikAlfa 99 Strzelno338
Dąbrowski MaciejTytani Wejherowo3321
Zaborowski TomaszSzczypiorniak Olsztyn3317
Łukaszewicz DominikSPR Wybrzeże II Gdańsk336
Kamer IreneuszCartusia Kartuzy3214
Luptowski DawidLKS Kęsowo3115
Laskowski AdamGwardia Koszalin3118
Kozakiewicz ŁukaszSzczypiorniak Olsztyn3117
Dobrzański HubertAlfa 99 Strzelno3010
Tobolski DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk3013
Waldecker KrzysztofSambor Tczew3018
Weiner DominikSPR Wybrzeże II Gdańsk2910
Skierawski MichałSMS ZPRP II Gdańsk298
Kruszewski AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk2810
Pieczul MaciejSzczypiorniak Olsztyn2819
Nowicki MichałGwardia Koszalin2814
Myszk MichałSMS ZPRP II Gdańsk2716
Czapran MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk2610
Nowak DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk2611
Szupiluk MateuszSambor Tczew2611
Orzechowski MichałSMS ZPRP II Gdańsk254
Wiśniewski TomaszAlfa 99 Strzelno2420
Tomaszewski JakubCartusia Kartuzy2417
Neumann DominikGKS Żukowo2417
Wicki KamilTytani Wejherowo239
Adamczewski AdrianEnergetyk Gryfino236
Wiśniewski DawidAlfa 99 Strzelno2321
Liberski DariuszAlfa 99 Strzelno2210
Siekacz DawidKU AZS UKW Bydgoszcz2214
Sztoban PatrykEnergetyk Gryfino2212
Skoliniec MichałAlfa 99 Strzelno2210
Dębiec AdamKU AZS UKW Bydgoszcz2216
Ziółkowski BartoszSMS ZPRP II Gdańsk2214
Deptuła PiotrSzczypiorniak Olsztyn2210
Mauer PatrykSMS ZPRP II Gdańsk227
Stobbe ArturMKS Grudziądz2119
Malina AdamSzczypiorniak Olsztyn2116
Kamiński MaciejGwardia Koszalin2117
Pedynkowski RafałSzczypiorniak Olsztyn2022
Kotecki PiotrAlfa 99 Strzelno207
Korbus JakubGKS Żukowo2023
Motyka AdrianAlfa 99 Strzelno1910
Młynarek KrzysztofGKS Żukowo1921
Szulowski MiłoszLKS Kęsowo1922
Wierzbicki DominikSPR Wybrzeże II Gdańsk1911
Machniewicz KrzysztofKU AZS UKW Bydgoszcz188
Łangowski AdrianLKS Kęsowo1811
Wysocki RobertSPR Wybrzeże II Gdańsk1712
Piernicki AleksanderMKS Grudziądz1716
Gakan MaciejLKS Kęsowo1711
Lewandowski KarolEnergetyk Gryfino1614
Kreft DawidTytani Wejherowo1615
Brzeziński JakubGwardia Koszalin167
Bieniek JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk168
Szpak KacperGwardia Koszalin1616
Kostuch NikodemCartusia Kartuzy1614
Jaworski KrzysztofSPR Wybrzeże II Gdańsk159
Mrozowicz PrzemysławSMS ZPRP II Gdańsk155
Weinerowski LeszekSambor Tczew158
Gasin MichałSMS ZPRP II Gdańsk1420
Malinowski KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk1410
Stange TomaszMKS Grudziądz1416
Wojciechowski MaciejKU AZS UKW Bydgoszcz145
Skonieczny ŁukaszSambor Tczew1419
Lewandowski DanielEnergetyk Gryfino1411
Bączkowski MateuszKU AZS UKW Bydgoszcz1314
Wasilewski AdamSambor Tczew1315
Urbański PawełGwardia Koszalin1315
Skrzyniarz NorbertSPR Wybrzeże II Gdańsk137
Latocha TomaszSambor Tczew1317
Pedryc PawełSMS ZPRP II Gdańsk137
Zacharuk JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk137
Pawłowski KacperSMS ZPRP II Gdańsk137
Mański DamianAlfa 99 Strzelno128
Moryto ArkadiuszSMS ZPRP II Gdańsk122
Kawka WiktorSMS ZPRP II Gdańsk121
Chełmiński AdrianSMS ZPRP II Gdańsk127
Smysłowski ŁukaszLKS Kęsowo129
Kawski PatrykMKS Grudziądz1213
Jaszczyński ŁukaszMKS Grudziądz129
Orłowicz SebastianSPR Wybrzeże II Gdańsk116
Płotka AdrianCartusia Kartuzy1112
Wójcik MichałTytani Wejherowo1011
Prymlewicz WojciechSPR Wybrzeże II Gdańsk101
Operacz PawełAlfa 99 Strzelno107
Waśkiewicz SebastianSzczypiorniak Olsztyn105
Pawlak JarosławGwardia Koszalin104
Wiśniewski MateuszLKS Kęsowo918
Kołtunowicz PiotrSMS ZPRP II Gdańsk97
Węsiora RobertGKS Żukowo913
Zagórski GrzegorzAlfa 99 Strzelno918
Brukwicki BorysSMS ZPRP II Gdańsk94
Kocikowski PawełKU AZS UKW Bydgoszcz89
Cirocki KrzysztofGKS Żukowo85
Jastrzębski PiotrSambor Tczew89
Jarosiewicz PiotrSMS ZPRP II Gdańsk84
Cudzewicz AdamSzczypiorniak Olsztyn815
Poraziński DawidLKS Kęsowo815
Jasowicz KrzysztofSPR Wybrzeże II Gdańsk83
Puzdrowski OskarCartusia Kartuzy819
Czaplicki MichałGwardia Koszalin814
Siuda RafałSPR Wybrzeże II Gdańsk76
Uzdrowski BartłomiejTytani Wejherowo715
Burczyński PiotrGKS Żukowo77
Kowalczyk PawełSMS ZPRP II Gdańsk72
Zieliński BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk74
Pietruszko TomaszSMS ZPRP II Gdańsk75
Czarnowski ArturLKS Kęsowo720
Jaroszenko DariuszEnergetyk Gryfino711
Czaja PawełCartusia Kartuzy716
Gałąska PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk79
Żabkiewicz SzymonEnergetyk Gryfino68
Kowalczyk BartoszSMS ZPRP II Gdańsk61
Zarzycki MaciejSMS ZPRP II Gdańsk66
Szmagliński RyszardLKS Kęsowo618
Szmidka DawidCartusia Kartuzy611
Berowski PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk63
Trypucki JakubSzczypiorniak Olsztyn69
Trawczyński JarosławAlfa 99 Strzelno66
Bekisz MiłoszSMS ZPRP II Gdańsk52
Koselski KonradSMS ZPRP II Gdańsk54
Włodarczyk SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk59
Karpiński PiotrSPR Wybrzeże II Gdańsk58
Sobczyk MarekSMS ZPRP II Gdańsk53
Hara MaciejGKS Żukowo514
Tołyż SzymonEnergetyk Gryfino42
Szała FilipSMS ZPRP II Gdańsk42
Gasin PiotrSMS ZPRP II Gdańsk42
Reseman KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk412
Kamiński SzymonGwardia Koszalin42
Sumiński DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk46
Wąsicki ŁukaszTytani Wejherowo42
Naczke MariuszTytani Wejherowo47
Flemming MateuszMKS Grudziądz42
Cieślak ŁukaszAlfa 99 Strzelno42
Dworaczek SergiuszSPR Wybrzeże II Gdańsk49
Grubba KamilTytani Wejherowo37
Pięta RafałLKS Kęsowo317
Dybiec KacperGwardia Koszalin34
Adamski KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk31
Kapłanowski DamianLKS Kęsowo29
Walkiewicz PatrykAlfa 99 Strzelno25
Lehwark PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk24
Runke TomaszLKS Kęsowo23
Huebner JakubSambor Tczew28
Gabrysiak PatrykGwardia Koszalin23
Cieniuch KarolLKS Kęsowo27
Kowalski KonradEnergetyk Gryfino23
Kołnierzak WalterSPR Wybrzeże II Gdańsk26
Hertig MichałGwardia Koszalin22
Skrzypczak OskarSPR Wybrzeże II Gdańsk29
Kozłowski GrzegorzSzczypiorniak Olsztyn25
Marcisz KacperGwardia Koszalin112
Mielke LeszekLKS Kęsowo122
Młynarczyk MichałEnergetyk Gryfino119
Bonna WojciechTytani Wejherowo13
Stanisławek TomaszEnergetyk Gryfino11
Milewski MichałSMS ZPRP II Gdańsk11
Bugaj MirosławGwardia Koszalin117
Sałata RadosławTytani Wejherowo11
Karbowski MarekEnergetyk Gryfino11
Popławski JakubGwardia Koszalin111
Długołęcki PrzemysławEnergetyk Gryfino111
Sokołowski DawidTytani Wejherowo13
Marchewicz SzymonGKS Żukowo16
Zwoliński ArturEnergetyk Gryfino11
Ziemianek AlanMKS Grudziądz14
Saramak AndrzejMKS Grudziądz14
Szymkowiak PatrykAlfa 99 Strzelno12
Krzysztofik KonradLKS Kęsowo17
Bieranowski MarekKU AZS UKW Bydgoszcz17
Cholcha SzymonTytani Wejherowo117
Bonisławski JakubGKS Żukowo14
Krajewski AndrzejAlfa 99 Strzelno17
Wamka JakubEnergetyk Gryfino123
Rogalski MichałSMS ZPRP II Gdańsk12
Łosiński JakubTytani Wejherowo17
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl