Aktualności
|
Galeria
|
PWZPR
|
Komisja Sędziowska
|
Kluby
|
Obsady/Terminarz
|
Przepisy/Regulaminy
|
Pliki
|
Linki
|
Kontakt
Rozgrywki
»
II Liga Mężczyzn
»
II Liga Kobiet
»
Juniorka
»
Junior
»
Juniorka Młodsza
»
Junior Młodszy
»
Archiwum
--------------
Ligi wojewódzkie dzieci:
»
Młodzicy 2009/2010
»
Młodziczki 2009/2010
»
Dziewczęta 2011
»
Dziewczęta 2012
»
Chłopcy 2011
»
Chłopcy 2012
»
Archiwum
Licznik odwiedzin: 1 719 221
Polecamy:
Partnerzy:
Liga juniorów
/ Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik
zespół
suma bramek
liczba meczów
Przyborowski Patryk
STK Czarni Słupsk
318
14
Pabian Hubert
STK Czarni Słupsk
318
12
Bielak Karol
Etmal Korsarz Gdańsk
306
14
Królikowski Bartosz
KS Meduza Gdańsk
299
10
Kałdonek Roman
AZS Gdańsk
248
14
Podbielski Piotr
Brukserwis Ósemka Wejherowo
246
13
Żygowski Dawid
SKS Starogard Gdański
232
11
Maryniewski Tomasz
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
221
13
Jarmakowski Wojciech
AZS Gdańsk
181
14
Potakowski Paweł
Etmal Korsarz Gdańsk
180
14
Bichowski Bartłomiej
Brukserwis Ósemka Wejherowo
175
14
Siudek Dawid
AZS Gdańsk
174
14
Szymański Patryk
Brukserwis Ósemka Wejherowo
174
13
Śmigielski Piotr
Prokom Trefl Sopot
168
13
Krajniewski Krzysztof
Prokom Trefl Sopot
156
14
Drewa Marek
SKS Starogard Gdański
155
14
Pinker Paweł
KS Meduza Gdańsk
148
12
Marecki Daniel
Etmal Korsarz Gdańsk
146
12
Kostrzewski Mateusz
Prokom Trefl Sopot
146
12
Magrean Dawid
KS Meduza Gdańsk
140
14
Tecław Artur
SKS Starogard Gdański
137
12
Paul Łukasz
Prokom Trefl Sopot
132
11
Szpanel Artur
Etmal Korsarz Gdańsk
129
14
Kalski Kryspin
Prokom Trefl Sopot
120
12
Kowalewski Karol
STK Czarni Słupsk
116
13
Goliński Maciek
KS Meduza Gdańsk
114
12
Szwinka Maciej
Brukserwis Ósemka Wejherowo
113
13
Król Bartosz
SKS Starogard Gdański
113
13
Bachleda Daniel
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
111
12
Samson Norbert
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
106
9
Waczyński Adam
Prokom Trefl Sopot
105
10
Jerzak Adam
Brukserwis Ósemka Wejherowo
103
13
Bieg Mateusz
STK Czarni Słupsk
102
14
Dudek Łukasz
Brukserwis Ósemka Wejherowo
102
13
Tarnachowicz Miłosz
Prokom Trefl Sopot
100
11
Trela Igor
Prokom Trefl Sopot
99
8
Sirocki Jakub
AZS Gdańsk
98
14
Murawski Marek
SKS Starogard Gdański
94
14
Mokrzycki Jakub
AZS Gdańsk
92
14
Żebrowski Kamil
Prokom Trefl Sopot
92
12
Łuczak Damian
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
89
9
Piernicki Robert
SKS Starogard Gdański
84
14
Piotrowski Jakub
Etmal Korsarz Gdańsk
83
9
Ćwirko Piotr
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
80
8
Kowalski Michał
Prokom Trefl Sopot
79
10
Łuczak Oskar
Prokom Trefl Sopot
79
7
Budziński Paweł
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
78
8
Cichosz Kasper
KS Meduza Gdańsk
78
13
Winikajtys Bartłomiej
AZS Gdańsk
76
14
Janiewski Mateusz
Prokom Trefl Sopot
75
10
Fijałkowski Maciek
KS Meduza Gdańsk
74
14
Kloc Krzysztof
STK Czarni Słupsk
74
13
Piechowski Karol
SKS Starogard Gdański
71
14
Magnuszewski Robert
STK Czarni Słupsk
65
9
Dobkowski-Ryko D
KS Meduza Gdańsk
65
6
Pepliński Krystian
AZS Gdańsk
60
5
Chyła Paweł
STK Czarni Słupsk
59
8
Ścigała Patryk
STK Czarni Słupsk
58
8
Rosiński Mateusz
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
57
9
Orłowski Emil
STK Czarni Słupsk
56
9
Smoczyński Oskar
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
56
5
Mieczkowski Dawid
STK Czarni Słupsk
56
8
Majtyka Cezary
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
56
5
Grzelak Michał
Brukserwis Ósemka Wejherowo
50
12
Kersten Maciej
Brukserwis Ósemka Wejherowo
50
14
Grujić Daniel
KS Meduza Gdańsk
49
11
Krauze Aleksander
Prokom Trefl Sopot
42
5
Samsonowicz Marcin
KS Meduza Gdańsk
42
8
Konsek Piotr
Prokom Trefl Sopot
40
5
Tempski Damian
Prokom Trefl Sopot
36
8
Sobczyński Robert
STK Czarni Słupsk
36
7
Więckowski Dawid
Etmal Korsarz Gdańsk
32
9
Stasiak Mikołaj
KS Meduza Gdańsk
31
9
Karłowski Leszek
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
30
2
Patro Jan
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
29
8
Czyżewski Wiktor
Etmal Korsarz Gdańsk
28
7
Dettlaff Paweł
Brukserwis Ósemka Wejherowo
27
10
Lojewski Szymon
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
27
5
Andrukiewicz Dawid
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
24
8
Jankowski Mateusz
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
22
11
Kocjan Jakub
Etmal Korsarz Gdańsk
22
6
Komosa Damian
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
22
4
Werbel Tomasz
AZS Gdańsk
20
11
Adamiak Andzrezej
AZS Gdańsk
18
13
Janiak Piotr
STK Czarni Słupsk
18
3
Malinowski Tomasz
STK Czarni Słupsk
18
3
Kuźma Łukasz
Etmal Korsarz Gdańsk
17
5
Gajkowski Maciej
SKS Starogard Gdański
16
5
Raduła Wojciech
Prokom Trefl Sopot
15
3
Królikowski Jarosław
KS Meduza Gdańsk
14
1
Paczoska Rafał
Brukserwis Ósemka Wejherowo
13
8
Warsiński Michał
SKS Starogard Gdański
12
10
Alicki Wojciech
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
12
1
Milczarek Mateusz
KS Meduza Gdańsk
10
5
Krawiec Mateusz
KS Meduza Gdańsk
10
3
Godlewski Maciej
SKS Starogard Gdański
10
11
Dobkowski-Ryłko Denis
Prokom Trefl Sopot
10
3
Żukowski Hubert
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
8
10
Frost Marcin
Etmal Korsarz Gdańsk
8
5
Szarafin Michał
SKS Starogard Gdański
8
4
Aderek Artur
Brukserwis Ósemka Wejherowo
6
5
Jezierski Grzegorz
AZS Gdańsk
5
7
Kotwica Damian
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
5
5
Kozłowski Adrian
Etmal Korsarz Gdańsk
4
7
Iwan Piotr
Etmal Korsarz Gdańsk
4
9
Szycik Filip
KS Meduza Gdańsk
4
1
Kwaśniak Paweł
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
4
1
Ebertowski Paweł
SKS Starogard Gdański
3
7
Mruk Jakub
UKS 7 Prokom Trefl Sopot
2
3
Żołnowski Daniel
Etmal Korsarz Gdańsk
2
9
Wysiecki Michał
SKS Starogard Gdański
1
3
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR -
PomorskiWZPR.pl