Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior M這dszy 2010/2011
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1Sambor Tczew610194:164300201
2Conrad I Gda雟k68186:167201201
3MTS I Kwidzyn65196:205201012
4Bellator Ryjewo61163:203012003
GRUPA A
Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1MTS I Kwidzyn816257:199400400
2Bellator Ryjewo810258:208301202
3Borowiak Czersk88238:232202202
4Conrad II Gda雟k86229:223103202
5Polski Cukier Pomezania80197:317004004
GRUPA B
Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1Conrad I Gda雟k812292:216400202
2Sambor Tczew812295:223301301
3UKS KAR-DO Gdynia812280:234301301
4Sok馧 Ko軼ierzyna82221:312103004
5Cartusia Kartuzy82178:281103004


KOLEJKA 0sobota, 19 marca 2011 r.
10:00 Conrad I Gda雟k - Sambor Tczew 20:28/ 11 - 11 /
10:00 MTS I Kwidzyn - Bellator Ryjewo 34:29/ 14 - 13 /
 sobota, 12 marca 2011 r.
11:00 Sambor Tczew - MTS I Kwidzyn 36:34/ 19-18 /
10:00 Bellator Ryjewo - Conrad I Gda雟k 23:32/ 16 - 18 /
 sobota, 05 marca 2011 r.
11:00 Conrad I Gda雟k - MTS I Kwidzyn 35:25/ 14-13 /
10:00 Bellator Ryjewo - Sambor Tczew 26:41/ 15-20 /
 sobota, 12 lutego 2011 r.
16:00 Bellator Ryjewo - MTS I Kwidzyn 34:34/16-19 /
11:00 Sambor Tczew - Conrad I Gda雟k 30:25/ 16-14 /
 sobota, 05 lutego 2011 r.
18:00 Conrad I Gda雟k - Bellator Ryjewo 36:27/ 11-14 /
14:30 MTS I Kwidzyn - Sambor Tczew 35:33/ 22-16 /
 鈔oda, 12 stycznia 2011 r.
17:00 Sambor Tczew - Bellator Ryjewo 26:24/ 15 - 15 /
16:30 MTS I Kwidzyn - Conrad I Gda雟k 34:38/ 18 - 17 /
GRUPA A
KOLEJKA 10sobota, 18 grudnia 2010 r.
16:00 Polski Cukier Pomezania - MTS I Kwidzyn 21:42/ 8 - 23 /
10:00 Bellator Ryjewo - Borowiak Czersk 39:33/ 22 - 16 /
KOLEJKA 9sobota, 11 grudnia 2010 r.
17:00 MTS I Kwidzyn - Bellator Ryjewo 29:27/ 13 - 12 /
10:00 Conrad II Gda雟k - Polski Cukier Pomezania 28:22/ 12 - 8 /
KOLEJKA 8sobota, 04 grudnia 2010 r.
15:30 Bellator Ryjewo - Conrad II Gda雟k 25:21/ 13-13 /
15:00 Borowiak Czersk - MTS I Kwidzyn 28:31/ 16 - 12 /
KOLEJKA 7sobota, 27 listopada 2010 r.
17:45 Conrad II Gda雟k - Borowiak Czersk 23:28/ 12-14 /
10:00 Polski Cukier Pomezania - Bellator Ryjewo 24:38/ 9 - 20 /
KOLEJKA 6sobota, 20 listopada 2010 r.
13:00 Borowiak Czersk - Polski Cukier Pomezania 40:29/ 18-14 /
09:00 MTS I Kwidzyn - Conrad II Gda雟k 32:28/ 18 : 18 /
KOLEJKA 5niedziela, 24 pa寮ziernika 2010 r.
10:00 Borowiak Czersk - Bellator Ryjewo 30:29/ 17 - 13 /
09:00 MTS I Kwidzyn - Polski Cukier Pomezania 42:24/ 22 - 9 /
KOLEJKA 4sobota, 09 pa寮ziernika 2010 r.
16:00 Polski Cukier Pomezania - Conrad II Gda雟k 32:48/15 - 23 /
09:00 Bellator Ryjewo - MTS I Kwidzyn 22:23/ 15 - 15 /
KOLEJKA 3sobota, 02 pa寮ziernika 2010 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - Borowiak Czersk 29:23/ 15-12 /
09:30 Conrad II Gda雟k - Bellator Ryjewo 29:36/ 13-16/
KOLEJKA 2sobota, 25 wrze郾ia 2010 r.
16:00 Borowiak Czersk - Conrad II Gda雟k 19:26/ 11-8 /
10:00 Bellator Ryjewo - Polski Cukier Pomezania 42:19/ 24 - 7 /
KOLEJKA 1sobota, 18 wrze郾ia 2010 r.
18:45 Polski Cukier Pomezania - Borowiak Czersk 26:37/16-20 /
10:00 Conrad II Gda雟k - MTS I Kwidzyn 26:29/14 - 14 /
GRUPA B
KOLEJKA 10sobota, 18 grudnia 2010 r.
16:30 Sok馧 Ko軼ierzyna - Sambor Tczew 30:38/ 17 - 17 /
10:00 Cartusia Kartuzy - Conrad I Gda雟k 20:48/ 8 - 20 /
KOLEJKA 9sobota, 11 grudnia 2010 r.
11:00 Sambor Tczew - Cartusia Kartuzy 38:21/ 20 - 9 /
00:00 UKS KAR-DO Gdynia - Sok馧 Ko軼ierzyna 54:31/ 25 - 13 /
KOLEJKA 8sobota, 04 grudnia 2010 r.
18:30 Conrad I Gda雟k - Sambor Tczew 36:33/19-15 /
17:00 Cartusia Kartuzy - UKS KAR-DO Gdynia 24:30/ 11-15/
KOLEJKA 7sobota, 27 listopada 2010 r.
16:30 Sok馧 Ko軼ierzyna - Cartusia Kartuzy 33:25/ 17 - 10 /
00:00 UKS KAR-DO Gdynia - Conrad I Gda雟k 34:30/ 20 - 17 /
KOLEJKA 6sobota, 20 listopada 2010 r.
11:00 Sambor Tczew - UKS KAR-DO Gdynia 31:36/ 16 - 16 /
10:00 Conrad I Gda雟k - Sok馧 Ko軼ierzyna 39:28/ 16 - 15 /
KOLEJKA 5niedziela, 24 pa寮ziernika 2010 r.
12:00 Sambor Tczew - Sok馧 Ko軼ierzyna 50:25/ 26-11/
11:00 Conrad I Gda雟k - Cartusia Kartuzy 35:21/ 17-12 /
KOLEJKA 4sobota, 09 pa寮ziernika 2010 r.
10:00 Cartusia Kartuzy - Sambor Tczew 22:39/ 13 - 17 /
00:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - UKS KAR-DO Gdynia 25:36/ 10 - 17 /
KOLEJKA 3sobota, 02 pa寮ziernika 2010 r.
19:15 UKS KAR-DO Gdynia - Cartusia Kartuzy 36:21/ 19-9 /
10:00 Sambor Tczew - Conrad I Gda雟k 30:22/ 10 - 8 /
KOLEJKA 2sobota, 25 wrze郾ia 2010 r.
10:00 Conrad I Gda雟k - UKS KAR-DO Gdynia 36:23/ 18-12 /
10:00 Cartusia Kartuzy - Sok馧 Ko軼ierzyna 24:22/ 9-11/
KOLEJKA 1sobota, 18 wrze郾ia 2010 r.
14:30 UKS KAR-DO Gdynia - Sambor Tczew 31:36/ 18-21 /
10:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Conrad I Gda雟k 27:46/ 15-21 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl