Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2022/2023 / MTS Kwidzyn
« powr鏒
NAJBLI特ZY MECZ
wtorek, 28 marca 2023 r.
20:00 MTS Kwidzyn - KS Szczypiorniak II Olsztyn Kwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A
ROZEGRANE MECZE
sobota, 25 marca 2023 r.
18:00 MTS Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 23:28/11-17/
pi徠ek, 17 marca 2023 r.
19:00 AZS Fahrenherit Gda雟k - MTS Kwidzyn 24:30/14-17/
sobota, 04 marca 2023 r.
13:00 MTS Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 22:30/14-13/
sobota, 25 lutego 2023 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MTS Kwidzyn 27:21/13- 8/
sobota, 18 lutego 2023 r.
15:00 MTS Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko 51:24/21-14/
wtorek, 20 grudnia 2022 r.
17:00 NLO SMS ZPRP II Kwidzyn - MTS Kwidzyn 27:31/13-16/
niedziela, 11 grudnia 2022 r.
12:00 MTS Kwidzyn - MKS Handball Czersk 26:21/10-13/
sobota, 03 grudnia 2022 r.
16:00 Pogo Handball Szczecin - MTS Kwidzyn 26:26/13-12/
sobota, 26 listopada 2022 r.
12:00 MTS Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Mor庵 18:24/ 9-8 /
sobota, 19 listopada 2022 r.
18:30 KS Szczypiorniak II Olsztyn - MTS Kwidzyn 30:31/16-18/
sobota, 05 listopada 2022 r.
16:00 MTS Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 Gda雟k 31:23/17-10/
sobota, 29 pa寮ziernika 2022 r.
16:00 Sambor Latocha Agropom Tczew - MTS Kwidzyn 35:29/16-13/
wtorek, 18 pa寮ziernika 2022 r.
20:30 MTS Kwidzyn - AZS Fahrenherit Gda雟k 25:22/13 - 9 /
sobota, 08 pa寮ziernika 2022 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MTS Kwidzyn 32:27/16-12/
sobota, 01 pa寮ziernika 2022 r.
14:00 MTS Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 20:27/ 9 - 15 /
sobota, 24 wrze郾ia 2022 r.
17:00 MLKS Czarni Olecko - MTS Kwidzyn 18:47/ 9 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba mecz闚
Paczkowski Piotr6013
Gruza Jakub5012
Latopolski Filip6215
Wola雟ki Wiktor3312
Adamczak Micha218
wi璚ej
SKxD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze 字ednia
Babicki MariuszTRENER
Adamczak Micha b.d. b.d. 21 8 2.6
Babicki Jan b.d. b.d. 1 3 0.3
Chrzanowski Jakub b.d. b.d. 1 1 1
Czarkowski Jakub b.d. b.d. 14 12 1.2
Czepu趾owski Piotr b.d. b.d. - 15 0
Czynszak ㄆkasz b.d. b.d. 33 13 2.5
Dubas Igor b.d. b.d. 2 1 2
Gruza Jakub b.d. b.d. 50 12 4.2
Januchta Bartosz b.d. b.d. 18 15 1.2
Kami雟ki Damian b.d. b.d. 11 14 0.8
Kasztelan Marcel b.d. b.d. 1 8 0.1
Korda Miko豉j b.d. b.d. 1 4 0.3
Kushniruk Oleksii b.d. b.d. 20 10 2
Kwiatkowski Marcel b.d. b.d. - 1 0
Latopolski Filip b.d. b.d. 62 15 4.1
Lewandowski Oskar b.d. b.d. 18 12 1.5
Paczkowski Piotr b.d. b.d. 60 13 4.6
P瘯ala Wojciech b.d. b.d. 14 7 2
Piech Andrzej b.d. b.d. 28 14 2
Rogowski Hubert b.d. b.d. 12 12 1
Sowa Jan b.d. b.d. 29 14 2.1
Suska Micha b.d. b.d. 1 14 0.1
Wola雟ki Wiktor b.d. b.d. 33 12 2.8
ζpi雟ki Kacper b.d. b.d. 5 1 5
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl