Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2020/2021 / UKS Jedynka Kodo Morąg
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 13 marca 2021 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew Morąg - Hala Sportowa, ul. Mickiewicza 24
ROZEGRANE MECZE
sobota, 06 marca 2021 r.
15:00 ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24:21/ 14 - 10 /
sobota, 27 lutego 2021 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - KPR Blejkan Gryfino 21:40/ 10 - 21 /
sobota, 20 lutego 2021 r.
17:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 34:33/ 15 - 17 /
sobota, 13 lutego 2021 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS UMK Toruń 26:30/ 12 - 14 /
sobota, 30 stycznia 2021 r.
18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 31:22/ 14 - 6 /
sobota, 12 grudnia 2020 r.
16:00 KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg 33:22/ 17-11/
sobota, 05 grudnia 2020 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn 31:27/16-16 /
sobota, 28 listopada 2020 r.
17:30 MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg 36:31/ 12-16 /
sobota, 21 listopada 2020 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 29:37/ 10-21 /
sobota, 14 listopada 2020 r.
16:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38:27/ 15 - 16 /
sobota, 07 listopada 2020 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 23:20/ 8 - 11 /
sobota, 17 października 2020 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - KS AZS UKW Bydgoszcz 30:31/ 16 - 17 /
sobota, 10 października 2020 r.
18:00 AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Kodo Morąg 25:25/ 15 - 13 /
sobota, 03 października 2020 r.
13:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - KS Szczypiorniak Olsztyn 25:28/ 12 - 12 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Idzikowski Bartosz559
Jastrzębski Adam6112
Buluk Patryk5813
Liszewski Mateusz5112
Pasymowski Tomasz3413
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Kisielewski TomaszTRENER
Bartnicki Bartosz b.d. b.d. 4 9 0.4
Bartnicki Gustaw b.d. b.d. 3 5 0.6
Buluk Patryk b.d. b.d. 58 13 4.5
Farjaszewski Krzysztof b.d. b.d. - 4 0
Golon Patryk b.d. b.d. 5 11 0.5
Głodowski Mateusz b.d. b.d. 2 5 0.4
Hubacz Radosław b.d. b.d. - 2 0
Idzikowski Bartosz b.d. b.d. 55 9 6.1
Jastrzębski Adam b.d. b.d. 61 12 5.1
Karwowski Piotr b.d. b.d. 5 7 0.7
Koledziński Sebastian b.d. b.d. 11 8 1.4
Koprowski Damian b.d. b.d. 4 2 2
Kosiński Karol b.d. b.d. 2 1 2
Liszewski Mateusz b.d. b.d. 51 12 4.3
Majek Jakub b.d. b.d. - 5 0
Maszkiewicz Jacek b.d. b.d. - 2 0
Pasymowski Tomasz b.d. b.d. 34 13 2.6
Przybysz Michał b.d. b.d. - 2 0
Rusiniak Kamil b.d. b.d. 2 3 0.7
Wiejek Filip b.d. b.d. - 9 0
Zaborowski Tomasz b.d. b.d. 29 12 2.4
Zalewski Adrian b.d. b.d. 3 10 0.3
Zalewski Szymon b.d. b.d. 14 12 1.2
Łukasik Damian b.d. b.d. 2 1 2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl