Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2020/2021 / ITS Jeziorak Iława
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
niedziela, 14 marca 2021 r.
17:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława Olsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2
ROZEGRANE MECZE
sobota, 06 marca 2021 r.
15:00 ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24:21/ 14 - 10 /
wtorek, 02 marca 2021 r.
20:15 MKS Brodnica - ITS Jeziorak Iława 35:33/ 16 - 16 /
sobota, 20 lutego 2021 r.
17:00 ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 22:27/ 11 - 11 /
niedziela, 07 lutego 2021 r.
14:30 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - ITS Jeziorak Iława 24:20/ 12 - 8 /
sobota, 30 stycznia 2021 r.
14:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 27:21/15 - 9 /
sobota, 12 grudnia 2020 r.
17:00 MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak Iława 27:24/ 17-13 /
środa, 09 grudnia 2020 r.
19:30 ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn 25:25/16-12 /
sobota, 05 grudnia 2020 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - ITS Jeziorak Iława 30:14/ 14- 7 /
sobota, 28 listopada 2020 r.
17:00 ITS Jeziorak Iława - KS AZS UKW Bydgoszcz 24:24/ 14-17/
niedziela, 22 listopada 2020 r.
15:00 AZS UMK Toruń - ITS Jeziorak Iława 28:28/ 12-15/
sobota, 07 listopada 2020 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 23:20/ 8 - 11 /
czwartek, 22 października 2020 r.
19:30 ITS Jeziorak Iława - MKS Brodnica 28:27/ 7 - 14 /
sobota, 10 października 2020 r.
17:00 ITS Jeziorak Iława - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew 22:30/ 9 - 13 /
czwartek, 01 października 2020 r.
19:30 ITS Jeziorak Iława - SMS ZPRP II Kwidzyn 29:29/ 14 - 17 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Malinowski Maciej307
Dembowski Jan4612
Zagrajek Marcin237
Trautsolt Mateusz3612
Kamiński Łukasz207
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Woronowicz MarekTRENER
Baliński Grzegorz b.d. b.d. 9 13 0.7
Bonczkowski Kornel b.d. b.d. 16 6 2.7
Dembowski Jan b.d. b.d. 46 12 3.8
Dembowski Patryk b.d. b.d. 33 12 2.8
Dudek Grzegorz b.d. b.d. - 6 0
Dulny Adam b.d. b.d. 20 5 4
Giżyński Grzegorz b.d. b.d. 12 10 1.2
Jarząb Jakub b.d. b.d. 2 3 0.7
Kamiński Łukasz b.d. b.d. 20 7 2.9
Licznerski Patryk b.d. b.d. 6 3 2
Malinowski Maciej b.d. b.d. 30 7 4.3
Minder Jakub b.d. b.d. 3 9 0.3
Pająk Michał b.d. b.d. - 12 0
Piekarski Jan b.d. b.d. 8 13 0.6
Prorok Marcin b.d. b.d. - 13 0
Przysowa Damian b.d. b.d. 11 12 0.9
Rogala Dominik b.d. b.d. 32 13 2.5
Samel Robert b.d. b.d. - 1 0
Trautsolt Mateusz b.d. b.d. 36 12 3
Zagrajek Marcin b.d. b.d. 23 7 3.3
Zawłocki Mariusz b.d. b.d. - 1 0
Łapacz Kamil b.d. b.d. 3 3 1
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl