Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2019/2020 / SPR WYBRZEŻE I Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 18 grudnia 2019 r.
18:30 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 29:25/ 15 - 12 /
środa, 11 grudnia 2019 r.
18:30 NLO SMS ZPRP Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 40:26/ 20 - 12 /
niedziela, 08 grudnia 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 26:38/ 9 - 17 /
środa, 04 grudnia 2019 r.
18:30 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 23:20/ 12 - 11 /
poniedziałek, 25 listopada 2019 r.
17:15 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 28:29/ 15 - 16 /
niedziela, 17 listopada 2019 r.
10:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 22:31/ 11 - 17 /
niedziela, 03 listopada 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 29:32/ 10 - 16 /
poniedziałek, 28 października 2019 r.
18:45 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 29:35/ 16 - 15 /
niedziela, 20 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - NLO SMS ZPRP Gdańsk 29:32/ 13 - 17 /
niedziela, 13 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 35:27/ 17 - 11 /
niedziela, 06 października 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 27:28/ 13 - 11 /
niedziela, 29 września 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 23:28/ 9 - 14 /
niedziela, 22 września 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 45:26/ 24 - 11 /
środa, 18 września 2019 r.
18:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 48:26/ 23 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Wódczak Łukasz11212
Kiejdo Szymon6913
Zalewski Oskar4013
Kacprzak Wojciech3512
Szwęch Karol3213
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Mońko MarekTRENER
Pepliński BartłomiejTRENER
Burandt Marcel b.d. b.d. 1 10 0.1
Ciszewski Kacper b.d. b.d. 28 11 2.5
Dzeshyts Bogdan b.d. b.d. 14 9 1.6
Fydrych Mateusz b.d. b.d. 1 13 0.1
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 10 0
Kacprzak Wojciech b.d. b.d. 35 12 2.9
Kiejdo Szymon b.d. b.d. 69 13 5.3
Kostuch Filip b.d. b.d. 11 13 0.8
Miroński Wiktor b.d. b.d. 16 12 1.3
Orzech Kacper b.d. b.d. 23 11 2.1
Porębski Mateusz b.d. b.d. 17 5 3.4
Raczkowski Juliusz b.d. b.d. 3 10 0.3
Scharmach Szymon b.d. b.d. 17 14 1.2
Szwęch Karol b.d. b.d. 32 13 2.5
Wódczak Łukasz b.d. b.d. 112 12 9.3
Woelke Filip b.d. b.d. 12 8 1.5
Zalewski Oskar b.d. b.d. 40 13 3.1
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl