II Liga Mężczyzn 2019/2020 / NLO SMS ZPRP Kwidzyn
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 07 marca 2020 r.
11:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 31:29/ 17 - 16 /
niedziela, 23 lutego 2020 r.
15:00 MKS Handball Czersk - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:29/ 13 - 12 /
sobota, 08 lutego 2020 r.
18:30 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz 20:31/ 7 - 18 /
sobota, 25 stycznia 2020 r.
16:00 MKS Sambor Tczew - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:25/ 16 - 14 /
piątek, 13 grudnia 2019 r.
20:00 UKS Hagard Strzałkowo - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 35:38/ 15 - 18 /
wtorek, 10 grudnia 2019 r.
19:30 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Brodnica 25:33/ 12 - 18 /
niedziela, 01 grudnia 2019 r.
12:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 16:20/ 10 - 10 /
niedziela, 24 listopada 2019 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:26/ 11 - 11 /
sobota, 16 listopada 2019 r.
14:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 25:28/ 12 - 15 /
niedziela, 27 października 2019 r.
16:00 AZS UMK Toruń - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 21:20/ 11 - 11 /
sobota, 12 października 2019 r.
18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 36:22/ 17 - 12 /
sobota, 05 października 2019 r.
12:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Handball Czersk 24:23/ 9 - 12 /
sobota, 28 września 2019 r.
17:00 MKS Grudziądz - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 30:19/ 14 - 12 /
sobota, 21 września 2019 r.
15:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 22:38/ 10 - 18 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Matela Szymon4714
Makowiecki Szymon247
Ebertowski Jakub4413
Biskup Wiktor3514
Słupski Michał3113
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Hanis MateuszTRENER
Majdziński RobertTRENER
Bielecki Antoni b.d. b.d. 2 1 2
Biskup Wiktor b.d. b.d. 35 14 2.5
Chruściel Oliwier b.d. b.d. - 13 0
Curzytek Jakub b.d. b.d. - 1 0
Ebertowski Jakub b.d. b.d. 44 13 3.4
Filipowicz Marcel b.d. b.d. 14 12 1.2
Iwanowski Kajetan b.d. b.d. - 1 0
Konwicki Bartosz b.d. b.d. 12 9 1.3
Korczak Bartłomiej b.d. b.d. 22 14 1.6
Lewczyk Filip b.d. b.d. 6 3 2
Lilien Kamil b.d. b.d. 1 2 0.5
Lisiecki Michał b.d. b.d. - 1 0
Makowiecki Szymon b.d. b.d. 24 7 3.4
Matela Szymon b.d. b.d. 47 14 3.4
Miszczyk Szymon b.d. b.d. 1 1 1
Pstrąg Eryk b.d. b.d. 24 14 1.7
Siwik Kacper b.d. b.d. - 1 0
Stefaniak Mikołaj b.d. b.d. 29 14 2.1
Szendzielorz Daniel b.d. b.d. 31 14 2.2
Słupski Michał b.d. b.d. 31 13 2.4
Tokarz Jakub b.d. b.d. 6 3 2
Zwierz Damian b.d. b.d. - 13 0
Świątkiewicz Jakub b.d. b.d. 13 14 0.9
Żabko Maksym b.d. b.d. - 2 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl