Junior Młodszy 2018/2019 / KS Tytani Wejherowo
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
niedziela, 03 marca 2019 r.
00:00 UKS Lipusz - KS Tytani Wejherowo
ROZEGRANE MECZE
środa, 06 lutego 2019 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - MKS Sambor Tczew 30:27/ 13 - 12 /
poniedziałek, 04 lutego 2019 r.
17:30 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 43:23/ 19 - 11 /
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - UKS Szczypiorniak Gdańsk 23:25/ 11 - 14 /
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
15:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 37:24/ 18 - 9 /
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
14:30 KS Tytani Wejherowo - MTS I Kwidzyn 18:34/ 11 - 14 /
wtorek, 08 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 50:16/ 27 - 7 /
środa, 19 grudnia 2018 r.
17:00 MTS II Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo 28:34/ 16 - 17 /
sobota, 15 grudnia 2018 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - UKS KAR - DO Gdynia 32:25/ 15 - 12 /
czwartek, 13 grudnia 2018 r.
17:30 GKS Żukowo - KS Tytani Wejherowo 30:31/ 13 - 19 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
14:00 KS Tytani Wejherowo - UKS Lipusz 38:29/ 19 - 12 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Tytani Wejherowo 34:27/ 17 - 11 /
wtorek, 06 listopada 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 22:29/ 13 - 12 /
sobota, 20 października 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 35:23/ 20 - 8 /
czwartek, 11 października 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 13:43/ 7 - 22 /
sobota, 06 października 2018 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo 47:15/ 19 - 6 /
sobota, 29 września 2018 r.
08:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 15:32/ 8 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Bury Tomasz11315
Wejher Norbert6714
Rompa Konrad4614
Sałata Maksymilian3812
Kędzior Mateusz3014
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Wicon RobertTRENER
Bury Tomasz b.d. b.d. 113 15 7.5
Dzienisz Nikodem b.d. b.d. - 5 0
Gajewski Szymon b.d. b.d. 4 8 0.5
Galikowski Damian b.d. b.d. 2 9 0.2
Grabowski Filip b.d. b.d. 6 7 0.9
Jurewicz Igor b.d. b.d. 13 9 1.4
Kędzior Mateusz b.d. b.d. 30 14 2.1
Klaman Wiktor b.d. b.d. 2 12 0.2
Koss Hubert b.d. b.d. 9 8 1.1
Koss Konrad b.d. b.d. 1 6 0.2
Mielnik Filip b.d. b.d. 6 10 0.6
Pałkowski Alex b.d. b.d. 8 12 0.7
Pohnke Jakub b.d. b.d. 11 14 0.8
Rompa Konrad b.d. b.d. 46 14 3.3
Sałata Maksymilian b.d. b.d. 38 12 3.2
Sałata Mikołaj b.d. b.d. 16 14 1.1
Szafrański Oskar b.d. b.d. 12 13 0.9
Wejher Norbert b.d. b.d. 67 14 4.8
Żyłowski Marcin b.d. b.d. - 15 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl