Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2018/2019 / KS Szczypiorniak Olsztyn
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
niedziela, 16 grudnia 2018 r.
18:00 MKS MOSIR Kętrzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn Kętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 09 grudnia 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KS Szczypiorniak Gniezno 26:29/ 11 - 14 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:28/ 16 - 9 /
czwartek, 22 listopada 2018 r.
20:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 25:25
sobota, 17 listopada 2018 r.
17:00 MLKS Borowiak Czersk - KS Szczypiorniak Olsztyn 26:28/ 14 - 15 /
niedziela, 11 listopada 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 25:38/ 14 - 17 /
sobota, 27 października 2018 r.
18:00 KS Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 34:24/ 15 - 13 /
sobota, 20 października 2018 r.
16:30 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica 26:24/ 14 - 13 /
niedziela, 14 października 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - Latocha Agropom Gniew 24:33/ 12 - 13 /
sobota, 06 października 2018 r.
16:00 MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:21/ 15 - 11 /
niedziela, 30 września 2018 r.
13:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 26:30/ 13 - 13 /
niedziela, 23 września 2018 r.
13:00 SMS II ZPRP Gdańsk - KS Szczypiorniak Olsztyn 36:21/ 24 - 12 /
niedziela, 16 września 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 32:20/ 15 - 10 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Jurewicz Jakub459
Reszczyński Mateusz369
Lewandowski Dominik287
Targoński Robert4312
Kozłowski Jakub3212
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Maciejewski KrzysztofTRENER
Targoński KonstatntyTRENER
Bieluch Michał b.d. b.d. - 4 0
Borysiuk Tymoteusz b.d. b.d. 14 10 1.4
Brozda Sebastian b.d. b.d. 1 3 0.3
Cudzewicz Adam b.d. b.d. 20 11 1.8
Deptuła Piotr b.d. b.d. 4 1 4
Domian Konrad b.d. b.d. 2 2 1
Domżała Wiktor b.d. b.d. - 3 0
Dyszkowski Damian b.d. b.d. 7 5 1.4
Jurewicz Jakub b.d. b.d. 45 9 5
Kopczyński Piotr b.d. b.d. 1 1 1
Kozłowski Jakub b.d. b.d. 32 12 2.7
Kozłowski Maciej b.d. b.d. 1 5 0.2
Kołoszko Mateusz b.d. b.d. 3 3 1
Krawczyński Paweł b.d. b.d. - 1 0
Leszczyński Klaudiusz b.d. b.d. 1 10 0.1
Lewalski Filip b.d. b.d. 22 10 2.2
Lewandowski Dominik b.d. b.d. 28 7 4
Malina Adam b.d. b.d. 8 8 1
Mazurek Filip b.d. b.d. 8 5 1.6
Milewski Maciej b.d. b.d. 1 3 0.3
Mosiewicz Przemysław b.d. b.d. 7 4 1.8
Ostrówka Jakub b.d. b.d. 20 10 2
Reszczyński Mateusz b.d. b.d. 36 9 4
Retkiewicz Maciej b.d. b.d. 1 3 0.3
Rydel Mateusz b.d. b.d. 1 1 1
Stachyra Adrian b.d. b.d. - 1 0
Targoński Robert b.d. b.d. 43 12 3.6
Walczak Kacper b.d. b.d. - 4 0
Zieliński Wojciech b.d. b.d. - 1 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl