Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2018/2019 / Latocha Agropom Gniew
« powr鏒
NAJBLI特ZY MECZ
niedziela, 16 grudnia 2018 r.
15:30 Latocha Agropom Gniew - MLKS Borowiak Czersk Gniew - hala sportowa, ul. Kusoci雟kiego 10
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 09 grudnia 2018 r.
16:00 Latocha Agropom Gniew - SMS II ZPRP Gda雟k 28:41/ 15 - 14 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
18:00 SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew 36:16/ 18 - 5 /
niedziela, 25 listopada 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UMK Toru 36:28/ 17 - 14 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
19:00 KS Tytani Wejherowo - Latocha Agropom Gniew 38:24/18 - 12 /
niedziela, 11 listopada 2018 r.
14:00 Latocha Agropom Gniew - MKS MOSIR K皻rzyn 35:32/ 13 - 14 /
sobota, 27 pa寮ziernika 2018 r.
17:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - Latocha Agropom Gniew 41:30/ 14 - 14 /
niedziela, 21 pa寮ziernika 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Gniezno 19:27/ 7 - 12 /
niedziela, 14 pa寮ziernika 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - Latocha Agropom Gniew 24:33/ 12 - 13 /
niedziela, 07 pa寮ziernika 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UKW Bydgoszcz 26:26/ 8 - 12 /
sobota, 29 wrze郾ia 2018 r.
16:00 MKS Grudzi康z - Latocha Agropom Gniew 31:23/ 18 - 10 /
niedziela, 23 wrze郾ia 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - ITS Jeziorak I豉wa 27:37/ 14 - 17 /
sobota, 15 wrze郾ia 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - Latocha Agropom Gniew 34:22/15 - 6 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba mecz闚
J璠ryszek Micha326
Kurowski Damian408
妃ie這wski Jakub449
Daszek Mateusz3511
Skonieczny Szymon3311
wi璚ej
SKxD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze 字ednia
Graczyk MariuszTRENER
Brzoza Tomasz b.d. b.d. 3 1 3
Chy豉 Micha b.d. b.d. 4 2 2
Czarnecki Krzysztof b.d. b.d. 1 1 1
Daszek Mateusz b.d. b.d. 35 11 3.2
J璠ryszek Micha b.d. b.d. 32 6 5.3
Justa Tomasz b.d. b.d. - 11 0
J帷zy雟ki Aleks b.d. b.d. 12 3 4
Kurczy雟ki Szymon b.d. b.d. 5 2 2.5
Kurowski Damian b.d. b.d. 40 8 5
Latocha Tomasz b.d. b.d. 28 12 2.3
Nasta造 Wojciech b.d. b.d. 22 10 2.2
Piekarski Oskar b.d. b.d. 21 8 2.6
Pytka Szymon b.d. b.d. - 8 0
R騜ycki Karol b.d. b.d. - 7 0
Seroka Mateusz b.d. b.d. 5 9 0.6
Skonieczny Szymon b.d. b.d. 33 11 3
Skuza Jakub b.d. b.d. 7 9 0.8
Szupiluk Mateusz b.d. b.d. 15 4 3.8
Waldecker Krzysztof b.d. b.d. 10 3 3.3
ζ Adrian b.d. b.d. 2 5 0.4
妃ie這wski Jakub b.d. b.d. 44 9 4.9
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl