II Liga Mężczyzn 2018/2019 / Latocha Agropom Gniew
« powrót
ROZEGRANE MECZE
czwartek, 18 kwietnia 2019 r.
19:00 MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew 30:34/ 12 - 14 /
piątek, 12 kwietnia 2019 r.
19:00 SMS II ZPRP Gdańsk - Latocha Agropom Gniew 40:28/ 21 - 11 /
niedziela, 07 kwietnia 2019 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn 26:36/ 13 - 16 /
niedziela, 31 marca 2019 r.
15:00 AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew 36:33/ 18 - 20 /
niedziela, 24 marca 2019 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - KS Tytani Wejherowo 33:35/ 13 - 19 /
sobota, 16 marca 2019 r.
16:00 MKS MOSIR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew 33:30/ 17 - 14 /
niedziela, 10 marca 2019 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - MKS Henri-Lloyd Brodnica 27:48/ 11 - 21 /
sobota, 02 marca 2019 r.
13:30 KS Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew 25:25/ 15 - 11 /
niedziela, 24 lutego 2019 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Olsztyn 32:31/ 18 - 16 /
niedziela, 17 lutego 2019 r.
18:00 AZS UKW Bydgoszcz - Latocha Agropom Gniew 26:34/ 16 - 12 /
niedziela, 10 lutego 2019 r.
16:00 Latocha Agropom Gniew - MKS Grudziądz 23:31/ 11 -13 /
sobota, 02 lutego 2019 r.
17:30 ITS Jeziorak Iława - Latocha Agropom Gniew 26:26/ 13 - 13 /
niedziela, 27 stycznia 2019 r.
15:30 Latocha Agropom Gniew - KPR Gryfino 24:24/ 11 - 13 /
niedziela, 16 grudnia 2018 r.
15:30 Latocha Agropom Gniew - MLKS Borowiak Czersk 35:37/ 19 - 17 /
niedziela, 09 grudnia 2018 r.
16:00 Latocha Agropom Gniew - SMS II ZPRP Gdańsk 28:41/ 15 - 14 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
18:00 SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew 36:16/ 18 - 5 /
niedziela, 25 listopada 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UMK Toruń 36:28/ 17 - 14 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
19:00 KS Tytani Wejherowo - Latocha Agropom Gniew 38:24/18 - 12 /
niedziela, 11 listopada 2018 r.
14:00 Latocha Agropom Gniew - MKS MOSIR Kętrzyn 35:32/ 13 - 14 /
sobota, 27 października 2018 r.
17:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - Latocha Agropom Gniew 41:30/ 14 - 14 /
niedziela, 21 października 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Gniezno 19:27/ 7 - 12 /
niedziela, 14 października 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - Latocha Agropom Gniew 24:33/ 12 - 13 /
niedziela, 07 października 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UKW Bydgoszcz 26:26/ 8 - 12 /
sobota, 29 września 2018 r.
16:00 MKS Grudziądz - Latocha Agropom Gniew 31:23/ 18 - 10 /
niedziela, 23 września 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - ITS Jeziorak Iława 27:37/ 14 - 17 /
sobota, 15 września 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - Latocha Agropom Gniew 34:22/15 - 6 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kurowski Damian14722
Jędryszek Michał6713
Śmiełowski Jakub7615
Daszek Mateusz6420
Nastały Wojciech6022
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Graczyk MariuszTRENER
Brzoza Tomasz b.d. b.d. 3 1 3
Chyła Michał b.d. b.d. 4 2 2
Czarnecki Krzysztof b.d. b.d. 5 3 1.7
Daszek Mateusz b.d. b.d. 64 20 3.2
Jastrzębski Piotr b.d. b.d. 9 8 1.1
Jędryszek Michał b.d. b.d. 67 13 5.2
Justa Tomasz b.d. b.d. - 24 0
Jączyński Aleks b.d. b.d. 55 11 5
Karnowski Robert b.d. b.d. 26 9 2.9
Kurczyński Szymon b.d. b.d. 7 3 2.3
Kurowski Damian b.d. b.d. 147 22 6.7
Latocha Tomasz b.d. b.d. 47 26 1.8
Nastały Wojciech b.d. b.d. 60 22 2.7
Piekarski Oskar b.d. b.d. 21 9 2.3
Pytka Szymon b.d. b.d. - 19 0
Różycki Karol b.d. b.d. - 13 0
Seroka Mateusz b.d. b.d. 16 15 1.1
Skonieczny Szymon b.d. b.d. 35 12 2.9
Skuza Jakub b.d. b.d. 9 17 0.5
Szupiluk Mateusz b.d. b.d. 45 18 2.5
Waldecker Krzysztof b.d. b.d. 10 3 3.3
Wożniak Paweł b.d. b.d. 21 5 4.2
Łaś Adrian b.d. b.d. 2 6 0.3
Śmiełowski Jakub b.d. b.d. 76 15 5.1
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl