Magazyn Trenera

Partnerzy:

Bilety Polska - Szwecja ju¿ do nabycia

2013-01-14 09:50:28 - admin
7 kwietnia 2013 r. o godz. 20.00 w ERGO ARENIE reprezentacja Polski pi³karzy rêcznych zmierzy siê ze Szwecj±!Stawk± tego meczu rozgrywanego w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Dania 2014 bêdzie pierwsze miejsce w grupie. Szwedzi to aktualni wicemistrzowie olimpijscy! W³a¶nie rozpoczê³a siê sprzeda¿ biletów na to wydarzenie.

W pierwszym tygodniu kwietnia Bia³o-czerwoni dwukrotnie zmierz± siê z dru¿yn± Trzech Koron. Mecz w hali na granicy Gdañska i Sopotu bêdzie okazj± do rewan¿u bowiem trzy dni wcze¶niej podopieczni Michaela Bieglera zagraj± ze Szwedami w Malmoe.

Mecze Polski i Szwecji gwarantuj± znakomite widowisko, trzymaj±ce w napiêciu do ostatnich minut. Przypomnijmy tylko starcie obu dru¿yn podczas ostatnich Mistrzostw Europy w Serbii. Bia³o-czerwoni przegrywali do przerwy 9:20 by odrobiæ 11 bramek straty i zremisowaæ 29:29!

W ERGO ARENIE ponownie szykuje siê wielkie sportowe ¶wiêto! Wszystkich fanów szczypiorniaka serdecznie zapraszamy 7 kwietnia. Stwórzmy niepowtarzaln± atmosferê, która pomo¿e Bia³o-czerwonym pokonaæ odwiecznego rywala!