Magazyn Trenera

Partnerzy:

Bilety Polska - Szwecja ju do nabycia

2013-01-14 09:48:00 - admin
7 kwietnia 2013 r. o godz. 20.00 w ERGO ARENIE reprezentacja Polski pi趾arzy r璚znych zmierzy si ze Szwecj!Stawk tego meczu rozgrywanego w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Dania 2014 b璠zie pierwsze miejsce w grupie. Szwedzi to aktualni wicemistrzowie olimpijscy! W豉郾ie rozpocz窸a si sprzeda bilet闚 na to wydarzenie.

W pierwszym tygodniu kwietnia Bia這-czerwoni dwukrotnie zmierz si z dru篡n Trzech Koron. Mecz w hali na granicy Gda雟ka i Sopotu b璠zie okazj do rewan簑 bowiem trzy dni wcze郾iej podopieczni Michaela Bieglera zagraj ze Szwedami w Malmoe.

Mecze Polski i Szwecji gwarantuj znakomite widowisko, trzymaj帷e w napi璚iu do ostatnich minut. Przypomnijmy tylko starcie obu dru篡n podczas ostatnich Mistrzostw Europy w Serbii. Bia這-czerwoni przegrywali do przerwy 9:20 by odrobi 11 bramek straty i zremisowa 29:29!

W ERGO ARENIE ponownie szykuje si wielkie sportowe 鈍i皻o! Wszystkich fan闚 szczypiorniaka serdecznie zapraszamy 7 kwietnia. Stw鏎zmy niepowtarzaln atmosfer, kt鏎a pomo瞠 Bia這-czerwonym pokona odwiecznego rywala!