KOLEJKA 22 | niedziela, 19 marca 2017 r. |
14:30 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Pi±tka S³upsk |
31:17 | / 14 - 8 / |
| sobota, 18 marca 2017 r. |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Tytani Wejherowo |
33:28 | / 13 - 11 / |
13:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
25:35 | / 11 - 17 / |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Conrad Gdañsk |
27:34 | / 16 - 15 / |
| pi±tek, 17 marca 2017 r. |
17:15 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
22:31 | / 9 - 17 / |
KOLEJKA 21 | czwartek, 16 marca 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MTS Kwidzyn |
21:29 | / 12 - 14 / |
| ¶roda, 15 marca 2017 r. |
18:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
23:29 | / 12 - 16 / |
17:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Cartusia Kartuzy |
32:33 | / 19 - 16 / |
16:45 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
36:19 | / 13 - 7 / |
KOLEJKA 20 | niedziela, 19 marca 2017 r. |
14:30 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
28:26 | / 14 - 15 / |
| poniedzia³ek, 13 marca 2017 r. |
16:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
44:32 | / 19 - 17 / |
| sobota, 11 marca 2017 r. |
10:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
17:22 | / 7 - 12 / |
| sobota, 25 lutego 2017 r. |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Pi±tka S³upsk |
30:28 | / 15 - 12 / |
KOLEJKA 19 | niedziela, 12 marca 2017 r. |
10:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:34 | / 11 - 18 / |
| czwartek, 09 marca 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sambor Tczew |
39:27 | / 19 - 9 / |
| ¶roda, 08 marca 2017 r. |
17:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Conrad Gdañsk |
25:36 | / 9 - 19 / |
15:45 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
31:24 | / 17 - 11 / |
KOLEJKA 18 | niedziela, 05 marca 2017 r. |
10:00 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Pi±tka S³upsk |
31:15 | / 14 - 5 / |
10:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Siódemka Gdañsk |
42:24 | / 22 - 11 / |
| sobota, 04 marca 2017 r. |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
30:46 | / 15 - 21 / |
| czwartek, 02 marca 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Conrad Gdañsk |
24:35 | / 13 - 13 / |
KOLEJKA 17 | niedziela, 26 lutego 2017 r. |
16:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
21:24 | / 10 - 13 / |
| sobota, 25 lutego 2017 r. |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Conrad Gdañsk |
34:31 | / 15 - 14 / |
09:30 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
MTS Kwidzyn |
25:38 | / 8 - 18 / |
| czwartek, 23 lutego 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
16:32 | / 7 - 15 / |
KOLEJKA 16 | poniedzia³ek, 20 lutego 2017 r. |
17:30 |
|
Sambor Tczew |
- |
Siódemka Gdañsk |
33:27 | / 14 - 16 / |
| niedziela, 19 lutego 2017 r. |
10:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Tytani Wejherowo |
36:26 | / 16 - 9 / |
| sobota, 18 lutego 2017 r. |
12:30 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
36:35 | / 15 - 15 / |
10:30 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
37:31 | / 15 - 16 / |
KOLEJKA 15 | sobota, 11 lutego 2017 r. |
18:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Conrad Gdañsk |
14:32 | / 5 - 15 / |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Pi±tka S³upsk |
39:27 | / 16 - 14 / |
09:30 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Sambor Tczew |
35:26 | / 18 - 9 / |
09:30 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
26:18 | / 13 - 9 / |
KOLEJKA 14 | wtorek, 14 lutego 2017 r. |
17:30 |
|
Sambor Tczew |
- |
MTS Kwidzyn |
18:46 | / 10 - 24 / |
| sobota, 04 lutego 2017 r. |
10:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
27:32 | / 12 - 19 / |
| czwartek, 02 lutego 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
29:36 | / 15 - 14 / |
15:30 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Siódemka Gdañsk |
36:22 | / 15 - 6 / |
KOLEJKA 13 | sobota, 14 stycznia 2017 r. |
09:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Conrad Gdañsk |
24:21 | / 15 - 9 / |
| pi±tek, 13 stycznia 2017 r. |
19:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Pi±tka S³upsk |
23:19 | / 8 - 11 / |
| ¶roda, 11 stycznia 2017 r. |
18:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
28:31 | / 17 - 15 / |
| wtorek, 10 stycznia 2017 r. |
15:30 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
27:22 | / 12 - 11 / |
KOLEJKA 12 | czwartek, 09 lutego 2017 r. |
15:30 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
23:30 | / 13 - 14 / |
| czwartek, 05 stycznia 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Siódemka Gdañsk |
38:26 | / 17 - 13 / |
| ¶roda, 04 stycznia 2017 r. |
18:30 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
27:27 | / 13 - 13 / |
18:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
23:29 | / 11 - 12 / |
KOLEJKA 11 | ¶roda, 21 grudnia 2016 r. |
18:15 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
30:18 | / 14 - 4 / |
16:00 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
20:31 | / 10 - 11 / |
| poniedzia³ek, 19 grudnia 2016 r. |
17:30 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Siódemka Gdañsk |
40:25 | / 16 - 11 / |
| sobota, 17 grudnia 2016 r. |
15:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
MTS Kwidzyn |
15:29 | / 8 - 12 / |
15:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Cartusia Kartuzy |
30:32 | / 14 - 14 / |
KOLEJKA 10 | sobota, 10 grudnia 2016 r. |
13:30 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Pi±tka S³upsk |
30:20 | / 17 - 8 / |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
16:33 | / 6 - 18 / |
11:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Tytani Wejherowo |
28:21 | / 13 - 8 / |
09:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
36:31 | / 22 - 15 / |
KOLEJKA 9 | ¶roda, 14 grudnia 2016 r. |
18:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MTS Kwidzyn |
31:36 | / 14 - 22 / |
| czwartek, 08 grudnia 2016 r. |
18:15 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
16:35 | / 6 - 18 / |
| ¶roda, 07 grudnia 2016 r. |
18:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Sambor Tczew |
20:19 | / 10 - 10 / |
16:45 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Conrad Gdañsk |
28:21 | / 15 - 10 / |
KOLEJKA 8 | |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Siódemka Gdañsk |
39:19 | / 18 - 8 / |
| niedziela, 04 grudnia 2016 r. |
15:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Pi±tka S³upsk |
29:16 | / 13 - 5 / |
| sobota, 03 grudnia 2016 r. |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Tytani Wejherowo |
30:27 | / 15 - 11 / |
| ¶roda, 30 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
34:34 | / 16 - 17 / |
KOLEJKA 7 | |
18:15 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
28:23 | / 17 - 11 / |
17:30 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
11:21 | / 4 - 11 / |
| niedziela, 27 listopada 2016 r. |
10:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
14:33 | / 7 - 14 / |
| ¶roda, 23 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Sambor Tczew |
30:24 | / 14 - 13 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 20 listopada 2016 r. |
10:00 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Siódemka Gdañsk |
26:18 | / 14 - 9 / |
| sobota, 19 listopada 2016 r. |
14:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
41:33 | / 23 - 15 / |
| czwartek, 17 listopada 2016 r. |
17:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Cartusia Kartuzy |
33:18 | / 17 - 7 / |
15:30 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
32:24 | / 17 - 13 / |
KOLEJKA 5 | poniedzia³ek, 07 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
24:31 | / 11 - 17 / |
| sobota, 05 listopada 2016 r. |
15:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Pi±tka S³upsk |
32:20 | / 13 - 10 / |
09:30 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
22:32 | / 11 - 18 / |
09:30 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
28:36 | / 12 - 17 / |
KOLEJKA 4 | ¶roda, 09 listopada 2016 r. |
15:30 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
17:30 | / 10 - 13 / |
| sobota, 29 pa¼dziernika 2016 r. |
12:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Cartusia Kartuzy |
26:31 | / 12 - 17 / |
10:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Siódemka Gdañsk |
37:20 | / 17 - 6 / |
09:30 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
25:38 | / 9 - 16 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 23 pa¼dziernika 2016 r. |
10:00 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
19:37 | / 8 - 21 / |
| ¶roda, 19 pa¼dziernika 2016 r. |
19:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
Sambor Tczew |
38:17 | / 19 - 11 / |
18:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Tytani Wejherowo |
38:31 | / 21 - 11 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Conrad Gdañsk |
18:18 | / 10 - 11 / |
KOLEJKA 2 | sobota, 08 pa¼dziernika 2016 r. |
14:00 |
|
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
43:33 | / 18 - 15 / |
11:00 |
|
Pi±tka S³upsk |
- |
Siódemka Gdañsk |
33:13 | / 13 - 6 / |
10:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
21:29 | /10 - 8 / |
| czwartek, 06 pa¼dziernika 2016 r. |
17:30 |
|
Sambor Tczew |
- |
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
15:25 | / 8 - 12 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 01 pa¼dziernika 2016 r. |
16:00 |
|
SPR Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Conrad Gdañsk |
21:17 | / 11- 9 / |
14:15 |
|
Siódemka Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
24:27 | / 11-14 / |
10:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Pi±tka S³upsk |
22:23 | / 9 - 12 / |
09:30 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
SPR Wybrze¿e I Gdañsk |
29:19 | /14-10 / |