KOLEJKA 0 | sobota, 27 marca 2010 r. |
11:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
34:39 | /16-18/ |
10:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
29:38 | /12-23/ |
| sobota, 20 marca 2010 r. |
14:45 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
29:30 | /15-19/ |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
34:24 | /16-13/ |
| ¶roda, 17 marca 2010 r. |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
37:30 | /16-16/ |
| sobota, 13 marca 2010 r. |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
42:19 | /20-13/ |
| pi±tek, 05 marca 2010 r. |
19:15 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
MKS Sambor Tczew |
37:27 | /16-16/ |
| ¶roda, 10 lutego 2010 r. |
17:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
35:24 | /20-18/ |
| niedziela, 07 lutego 2010 r. |
11:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
29:30 | /14-15/ |
| sobota, 06 lutego 2010 r. |
11:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
27:33 | /14-22/ |
| ¶roda, 03 lutego 2010 r. |
18:45 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
MTS I Kwidzyn |
26:33 | /12-16/ |
| sobota, 30 stycznia 2010 r. |
10:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
30:31 | /19-13/ |
GRUPA A |
KOLEJKA 10 | sobota, 16 stycznia 2010 r. |
10:00 |
|
GKS Cartusia Kartuzy |
- |
UKS Conrad I Gdañsk |
29:18 | /12-7/ |
00:00 |
|
UKS Siódemka Osowa |
- |
MTS II Kwidzyn |
28:40 | /13:22/ |
00:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
29:32 | /13:18/ |
KOLEJKA 9 | sobota, 09 stycznia 2010 r. |
14:30 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
UKS Siódemka Osowa |
60:12 | /28:3/ |
13:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
GKS Cartusia Kartuzy |
31:26 | /13-11/ |
11:00 |
|
UKS Conrad I Gdañsk |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
29:35 | /20:18/ |
KOLEJKA 8 | sobota, 12 grudnia 2009 r. |
00:00 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
UKS Conrad I Gdañsk |
27:32 | (14:21) |
00:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
33:23 | (17:11) |
00:00 |
|
UKS Siódemka Osowa |
- |
GKS Cartusia Kartuzy |
32:38 | (15:14) |
KOLEJKA 7 | sobota, 28 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
UKS Conrad I Gdañsk |
- |
UKS Siódemka Osowa |
54:17 | (32:6) |
00:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
22:22 | (11:14) |
00:00 |
|
GKS Cartusia Kartuzy |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
24:31 | /11-14/ |
KOLEJKA 6 | sobota, 14 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
UKS Conrad I Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
26:20 | (12:4) |
00:00 |
|
UKS Siódemka Osowa |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
18:44 | (8:20) |
00:00 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
GKS Cartusia Kartuzy |
48:28 | (31:14) |
KOLEJKA 5 | ¶roda, 04 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
48:32 | (23:16) |
| sobota, 24 pa¼dziernika 2009 r. |
00:00 |
|
UKS Conrad I Gdañsk |
- |
GKS Cartusia Kartuzy |
27:25 | (14:11) |
00:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS Siódemka Osowa |
57:18 | (24:10) |
KOLEJKA 4 | sobota, 10 pa¼dziernika 2009 r. |
16:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
UKS Conrad I Gdañsk |
23:22 | (16:12) |
00:00 |
|
UKS Siódemka Osowa |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
12:49 | (4:23) |
00:00 |
|
GKS Cartusia Kartuzy |
- |
MTS II Kwidzyn |
33:24 | (19:10) |
KOLEJKA 3 | sobota, 03 pa¼dziernika 2009 r. |
13:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS Conrad II Gdañsk |
28:32 | (15:17) |
10:00 |
|
GKS Cartusia Kartuzy |
- |
UKS Siódemka Osowa |
68:17 | (31:10) |
10:00 |
|
UKS Conrad I Gdañsk |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
24:36 | (11:14) |
KOLEJKA 2 | sobota, 26 wrze¶nia 2009 r. |
16:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
GKS Cartusia Kartuzy |
29:26 | (14:10) |
14:30 |
|
UKS KAR-DO Gdynia |
- |
MTS II Kwidzyn |
32:30 | (13:17) |
10:00 |
|
UKS Siódemka Osowa |
- |
UKS Conrad I Gdañsk |
22:49 | /8-22/ |
KOLEJKA 1 | sobota, 19 wrze¶nia 2009 r. |
12:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS Conrad I Gdañsk |
33:28 | (15:13) |
10:00 |
|
GKS Cartusia Kartuzy |
- |
UKS KAR-DO Gdynia |
29:27 | (19:12) |
00:00 |
|
UKS Conrad II Gdañsk |
- |
UKS Siódemka Osowa |
44:16 | (17:7) |
GRUPA B |
KOLEJKA 10 | sobota, 16 stycznia 2010 r. |
11:00 |
|
GOPSiR Bolszewo |
- |
MKS Sambor Tczew |
30:51 | /16-27/ |
10:00 |
|
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
28:19 | /14-14/ |
00:00 |
|
UKS Conrad III Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
17:48 | /8:21/ |
KOLEJKA 9 | niedziela, 10 stycznia 2010 r. |
11:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
GOPSiR Bolszewo |
62:19 | /27:10/ |
| sobota, 09 stycznia 2010 r. |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
61:21 | /27:9/ |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Conrad III Gdañsk |
36:24 | /14:12/ |
KOLEJKA 8 | sobota, 12 grudnia 2009 r. |
00:00 |
|
GOPSiR Bolszewo |
- |
MTS I Kwidzyn |
18:60 | (9:29) |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
36:28 | (17:12) |
00:00 |
|
UKS Conrad III Gdañsk |
- |
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
27:31 | (18:15) |
KOLEJKA 7 | sobota, 28 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
GOPSiR Bolszewo |
39:23 | (15:9) |
00:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
40:21 | (19:15) |
00:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
UKS Conrad III Gdañsk |
44:27 | (20:12) |
KOLEJKA 6 | sobota, 14 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
34:23 | (18:14) |
00:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
MTS I Kwidzyn |
25:40 | (7:21) |
00:00 |
|
UKS Conrad III Gdañsk |
- |
GOPSiR Bolszewo |
49:31 | (23:14) |
KOLEJKA 5 | sobota, 24 pa¼dziernika 2009 r. |
00:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
34:22 | (18:8) |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
GOPSiR Bolszewo |
66:20 | (33:11) |
00:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS Conrad III Gdañsk |
48:22 | (23:9) |
KOLEJKA 4 | sobota, 10 pa¼dziernika 2009 r. |
00:00 |
|
UKS Conrad III Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
25:26 | (10:11) |
00:00 |
|
GOPSiR Bolszewo |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
24:57 | (12:29) |
00:00 |
|
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MTS I Kwidzyn |
30:54 | (15:26) |
KOLEJKA 3 | sobota, 03 pa¼dziernika 2009 r. |
14:30 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
MKS Sambor Tczew |
28:30 | (16:15) |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
GOPSiR Bolszewo |
62:30 | (30:12) |
10:00 |
|
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
UKS Conrad III Gdañsk |
30:22 | (15-11) |
KOLEJKA 2 | sobota, 26 wrze¶nia 2009 r. |
16:00 |
|
GOPSiR Bolszewo |
- |
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
25:42 | (13:22) |
11:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
27:47 | (15:25) |
00:00 |
|
UKS Conrad III Gdañsk |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
27:31 | (12:16) |
KOLEJKA 1 | sobota, 19 wrze¶nia 2009 r. |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
35:16 | /16-7/ |
10:00 |
|
KS Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MKS Sambor Tczew |
21:35 | (9:14) |
10:00 |
|
GOPSiR Bolszewo |
- |
UKS Conrad III Gdañsk |
22:34 | (10:19) |