Junior Młodszy 2018/2019 / SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 02 marca 2019 r.
00:00 MTS I Kwidzyn - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk Kwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A
ROZEGRANE MECZE
wtorek, 05 lutego 2019 r.
16:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MTS II Kwidzyn 39:18/ 20 - 10 /
poniedziałek, 04 lutego 2019 r.
18:00 UKS KAR - DO Gdynia - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 17:51/ 6 - 26 /
sobota, 26 stycznia 2019 r.
10:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - GKS Żukowo 43:23/ 19 - 10 /
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:00 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 15:54/ 8 - 28 /
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
17:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 47:17/ 22 - 8 /
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 22:42/ 13 - 14 /
wtorek, 08 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 50:16/ 27 - 7 /
sobota, 08 grudnia 2018 r.
12:30 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 23:23/ 13 - 12 /
czwartek, 29 listopada 2018 r.
15:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 45:27/ 25 - 15 /
poniedziałek, 26 listopada 2018 r.
17:45 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 19:32/ 8 - 12 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
11:00 MTS II Kwidzyn - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 11:51/ 3 - 20 /
wtorek, 30 października 2018 r.
17:30 GKS Żukowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 22:40/ 12 - 16 /
sobota, 20 października 2018 r.
10:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Lipusz 54:18/ 29 - 11 /
środa, 17 października 2018 r.
18:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 54:17/ 23 - 10 /
wtorek, 09 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 21:47/ 12 - 25 /
sobota, 06 października 2018 r.
11:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 41:20/ 18 - 11 /
sobota, 29 września 2018 r.
08:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 15:32/ 8 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kosznik Tomasz13016
Radziszewski Patryk9616
Król Jakub10017
Krok Patryk7514
Otta Kuba5212
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Pilch MarcinTRENER
Adamczyk Jacek b.d. b.d. 36 14 2.6
Czapiewski Grzegorz b.d. b.d. - 17 0
Dąbrowski Maksymilian b.d. b.d. 59 17 3.5
Golisowicz Piotr b.d. b.d. 37 14 2.6
Kosznik Tomasz b.d. b.d. 130 16 8.1
Krok Patryk b.d. b.d. 75 14 5.4
Król Jakub b.d. b.d. 100 17 5.9
Lewandowski Jan b.d. b.d. 53 17 3.1
Okoński Dawid b.d. b.d. - 11 0
Otta Kuba b.d. b.d. 52 12 4.3
Radziszewski Patryk b.d. b.d. 96 16 6
Słowikowski Mateusz b.d. b.d. 51 15 3.4
Wodziński Dawid b.d. b.d. - 7 0
Łazarczyk Wiktor b.d. b.d. 56 16 3.5
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl