Junior Młodszy 2018/2019 / UKS Szczypiorniak Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 18 marca 2019 r.
16:00 MTS II Kwidzyn - UKS Szczypiorniak Gdańsk 16:15/ 6 - 8 /
sobota, 16 marca 2019 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 22:51/ 10 - 25 /
niedziela, 10 marca 2019 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 30:27/ 16 - 15 /
niedziela, 03 marca 2019 r.
10:00 GKS Żukowo - UKS Szczypiorniak Gdańsk 25:30/ 16 - 17 /
wtorek, 05 lutego 2019 r.
18:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - UKS Lipusz 37:30/ 20 - 15 /
sobota, 02 lutego 2019 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - UKS Szczypiorniak Gdańsk 29:30/ 14 - 16 /
sobota, 26 stycznia 2019 r.
11:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 20:29/ 9 - 17 /
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - UKS Szczypiorniak Gdańsk 23:25/ 11 - 14 /
sobota, 12 stycznia 2019 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 23:28/ 7 - 17 /
wtorek, 18 grudnia 2018 r.
18:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - MTS II Kwidzyn 32:16/ 19 - 11 /
środa, 12 grudnia 2018 r.
18:30 MTS I Kwidzyn - UKS Szczypiorniak Gdańsk 37:23/ 18 - 13 /
piątek, 07 grudnia 2018 r.
15:00 UKS KAR - DO Gdynia - UKS Szczypiorniak Gdańsk 26:47/ 14 - 24 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - GKS Żukowo 42:23/ 23 - 12 /
czwartek, 29 listopada 2018 r.
15:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 45:27/ 25 - 15 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
11:00 UKS Lipusz - UKS Szczypiorniak Gdańsk 19:27/ 10 - 15 /
sobota, 03 listopada 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - MKS Sambor Tczew 32:27/ 21 - 9 /
wtorek, 30 października 2018 r.
16:00 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 19:24/ 10 - 12 /
sobota, 20 października 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 35:23/ 20 - 8 /
sobota, 06 października 2018 r.
13:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 29:24/ 16 - 9 /
sobota, 29 września 2018 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - MTS I Kwidzyn 26:31/ 9 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Gajdziński Szymon10020
Porębski Mateusz8317
Kukiełczak Oliwier8619
Lemke Albert6518
Pitucha Maciej6620
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Milusz KrzysztofTRENER
Bińkowski Jakub b.d. b.d. 18 16 1.1
Dobosz Jakub b.d. b.d. 12 14 0.9
Eiselt Olaf b.d. b.d. 18 18 1
Gajdziński Szymon b.d. b.d. 100 20 5
Kraśkiewicz Stanisław b.d. b.d. 7 19 0.4
Kukiełczak Oliwier b.d. b.d. 86 19 4.5
Lemke Albert b.d. b.d. 65 18 3.6
Loboda Rafał b.d. b.d. - 1 0
Maro Adrian b.d. b.d. 24 13 1.8
Pitucha Maciej b.d. b.d. 66 20 3.3
Porębski Mateusz b.d. b.d. 83 17 4.9
Rząca Tomasz b.d. b.d. 2 19 0.1
Tyrakowski Piotr b.d. b.d. 13 16 0.8
Wierzbicki Michał b.d. b.d. 30 18 1.7
Wojdaś Mateusz b.d. b.d. 35 20 1.8
Wojdyr Oskar b.d. b.d. 12 20 0.6
Łoboda Rafał b.d. b.d. - 2 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl